تاریخ : شنبه 23 تير 1397
کد 57270

اولین جلسه ستاد بازسازي عتبات عاليات در بخش خاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خاوران ، اولین جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات بخش خاوران با حضورحسن بابایی بخشدارخاوران ، حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جمعه قیامدشت ، ترکاشوند شهردار قیامدشت ،قنبری رئیس شورای اسلامی بخش خاوران ،حسین سبحانی مسئول ستاد عتبات عالیات بخش خاوران ، دهیاران واعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت در محل دفتر بخشدار خاوران برگزار شد.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جمعه قیامدشت گفتند:خدمت به اهل بیت علیه الاسلام وظیفه همه ماست و کمک به بازسازی عتبات عالیات در حقیقت کمک به زائرین است که به راحتی بتوانند قبور مطهر ائمه اطهار را زیارت نمایند.
امام جمعه قیامدشت در ادامه افزودند:ما اعتقادمان براین است که ائمه معصومین واسطه بین ما و خداوند هستند.
 و ایشان در ادامه وسیله تقرب به خداوند را اهل بیت دانستند و گفتند:  بازسازی قبور این عزیزان در حقیت توسل   تقرب جستن به خداوند است .
حسن بابایی بخشدار خاوران در این جلسه با اشاره به اهمیت بازسازی عتبات عالیات و عشق و ارادت  مردم ایران به اهل بیت علیه الاسلام گفتند:کمکهای مردمی و مساعدتهای که در کشور ما برای ساخت و بازسازی عتبات عالیات می شود نشأت گرفته از عشق و ارادت مردم  است و هیچ کدام از اجبار نیست.
ایشان در ادامه گفتند: مبنای فکر و  زندگی ما متعلق به ائمه  معصومین  می باشد .
بابایی درادامه افزودند: شماره حساب عتبات عالیات بخش را  به اطلاع عموم مرم بخش و خیرین  می رسانیم  تا هر کس هر چه در توان دارد کمک کند  و  تلاش خواهیم نمود تا از  همه ظرفیت بخش برای جمع آوری کمکهای مردمی و خیرین استفاده نمایم .
وی در پایان تأکید کرد: جلسات  عتبات عالیات  هر سه ماه  برگزار گردد  و گزارش عملکرد ستاد اطلاع رسانی شود .
شایان ذکر است درپایان  این جلسه مذاکراتی در خصوص جمع آوری کمکهای مردمی جهت توسعه صحن حضرت فاطمه (س)  بعمل آمد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 تير 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 74
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری