تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397
کد 57115

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران:2 بخشدار و 4 مدیر کل زن در چهار ماه اخیر در استان تهران منصوب شده اند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران از افزایش روند انتصاب بانوان در سمت های مدیریتی در استان تهران در ماه های اخیر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ثریا شارقی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه شورای عالی اداری که حدود یک سال پیش  به امضای رئیس جمهور محترم رسیده است، مقرر شده تا پایان برنامه ششم توسعه، نسبت مدیران زن در پست های مدیریتی تا 30 درصد افزایش یابد، تصریح کرد: این مصوبه در راستای تحقق عدالت جنسیتی و بهره گیری از توانمندی زنان مستعد از سوی دولت  ابلاغ شده است.

شارقی افزود: در راستای اجرای این مصوبه، استان تهران روند رو به رشدی را در انتصاب مدیران زن شاهد بوده است. استانداری تهران، به عنوان عالی ترین مرجع مدیریتی در این خصوص پیشگام بوده ، به طوری که در چهار ماه ا خیر، 2بخشدار و 4 مدیر کل زن در استان تهران منصوب شده اند.

وی اضافه کرد: همچنین از سوی استاندار تهران، به فرمانداران و مدیران کل ادارات استان تاکید شده است تا در پست های مدیریتی شهرستان های تابعه استان تهران، از توانمندی بانوان بهره گیری شود.

شارقی در پایان خاطر نشان ساخت: مصوبه انتصاب 30 درصدی زنان در پست های مدیریتی، گام بلندی در مسیر تحقق عدالت جنسیتی بود و امیدواریم بهره مندی از نتایج آن، موجب تسریع در رشد و توسعه کشور شود.  
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 تير 1397
  • ساعت 11
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 204