تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397
کد 57088

ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر شهری در فرون آباد

شهردار فرون آباد با توجه به آغاز طرح جدید لکه گیری و آسفالت معابری شهری گفت: همزمان با طرح ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر شهری عملیات جدول گذاری سطح شهر نیز در دستور کار قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس کوروش میرزایی با اشاره به آغاز طرح جدید عملیات لکه گیری و آسفالت معابر با اشاره به اینکه بهسازی، ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری می باشد، افزود: در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را طبق برنامه ریزی های قبلی و با اولویت بندی لکه گیری و آسفالت می نماید.
وی با توجه به وضعیت نامناسب برخی از جداول خیابان ها، تاکید کرد: همزمان با طرح ترمیم و لکه گیری آسفالت، عملیات جدول گذاری معابر شهری نیز در دستور کار قرار دارد و با برنامه ریزی های صورت گرفته و با تاکیدات رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بزودی تعویض یا تعمیر جداول معابری که نیاز به اصلاح و بازسازی دارد، آغاز خواهد شد.
وی بیان داشت: این طرح ها با هدف مناسب سازی سطوح کوچه ها و خیابان ها و افزایش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست های آنان در حال اجراست که با اجرای این گونه اقدامات و فعالیت ها بهسازی فضاها و زیرساخت های شهری و خدمات رسانی بهتر به شهروندان انجام خواهد شد.
شهردار فرون آباد عنوان کرد: عملیات لکه گیری آسفالت توسط اکیپ آسفالت و با نظارت حوزه فنی و عمرانی شهرداری و با هدف رسیدگی به مطالبات شهروندان و بر طبق اولویت بندی و نیاز هر معبر یا مسیر آغاز شده است.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 تير 1397
  • ساعت 06
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 76