تاریخ : سه شنبه 19 تير 1397
کد 57074

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران: صرفه جویی 300 مگاوات برق تهران با تغییر ساعت کاری ادارات

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: تا امروز 300 مگاوات مصرف برق در تهران با تغییر ساعت کاری ادارات کاهش پیدا کرده است.
حسین صبوری مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به زمان اوج مصرف برق در تهران قبل از اجرای مصوبه تغییر ساعت کاری ادارات گفت: اوج مصرف برق ادارت ساعت 11 تا 6 بعد ظهر است که بیشترین حجم مصرف هم مربوط به استفاده از وسایل سرمایشی است.

وی افزود: در حال حاضر با اجرای مصوبه هیئت دولت و ابلاغ استاندار در استان تهران؛ 300 مگاوات برق مصرفی در تهران کاهش یافته است.

صبوری،ادامه روند صرفه جویی مصرف برق در ادارات و سازمان های مستقر در استان تهران را مستلزم خاموشی وسایل سرمایشی پس از ساعت 13.30 عنوان کرد و گفت: تنظیم چیلرها و سیستم های سرمایشی در 25 درجه و خاموش کردن لامپ های اضافی در ادارات تا حد زیادی در کاهش مصرف برق موثر است.

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ تا امروز طی بازرسی ها 60 درصد دستگاه های مستقر در استان تهران صرفه جویی در برق مصرفی را رعایت کردند و در صورت روشن ماندن سیستم های سرمایشی پس از ساعت 13.30 برق ادارات قطع می شود و پس از این ساعت ادارات و دستگاه ها می توانند از ژنراتورها و مولدهای خود استفاده کنند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 تير 1397
  • ساعت 11
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 209