تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397
کد 57035

ارتباط با اقشار مختلف مردم از ضروریات امروز مدیریتی است

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: ارتباط با اقشار مختلف، گروه های سیاسی، جوانان، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه اقشاری که فکر می کنیم حقی به گردن ما دارند از ضروریات امروز مدیریتی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، رضا آقاعلیخانی عصر امروز در مراسم معارفه حسین عباسی به عنوان معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا با تسلیت سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق(ع) گفت: پیشوا شهرستانی تازه تاسیس است و تلاش مضاعف و شبانه روزی و مضاعف همه عزیزان در خدمت رسانی به این خطه از سرزمین شهیدپرور کشورمان قطعا نزد خداوند متعال مأجور قرار خواهد گرفت.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران از تلاش تمامی کسانی که در گذشته منشا خیر و برکات برای شهرستان پیشوا بودند از جمله فرماندار این منطقه که  در حال حاضر مسئولیت معاونت استانداری سمنان و فرمانداری ویژه شاهرود را عهده دار شده است و معاون سیاسی انتظامی وی  که اکنون در کرج بزرگ قبول مسئولیت کرده است، قدردانی کرد.

وی افزود: قطعا همه این عزیزان برای یک هدف متعال که آن هم خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردمی که ولی نعمت مجموعه کارگزاران نظام هستند، تلاش می کنند.

آقاعلیخانی اظهار کرد: امروز در مراسم معارفه دوستی از مجموعه خانواداه بزرگ استانداری حضور پیدا کرده ایم که سالها سابقه خدمت در صف و ستاد را داشته و  قطعا مورد شناخت مجموعه همکاران خودمان و مردم منطقه است.

وی ادامه داد: امیدواریم معاون  جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا در راستای سیاست های نظام و دولت تدبیر و امید بتواند  همانند مسئولیت های خطیر گذشته در صف و ستاد برای این مردم منشاء خیر و برکت باشد.
 
*پاسخگویی به نیاز مردم و مطالبات آنها بزرگترین خدمت است
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران پاسخگویی به نیاز مردم و مطالبات آنها را بزرگترین خدمت دانست و خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور به جهت اقتصادی در یک سری مضائق و محدودیت ها واقع شده است تنها تلاش شبانه روزی و زحمات مضاعف همه مدیران، همدلی و همیاری مردم و درک صحیح از وضعیت اجتماعی و اقتصادی آنها می تواند کمک کرده و انگیزه ها را مضاعف کند تا بر همه سختی ها فائق آییم.

آقاعلیخانی اظهار کرد: تجربه نشان داده هر وقت از پتانسیل ها و ظرفیت های عمومی استفاده کردیم توانستیم بسیاری از مراحل خطیر را با پیروزی پشت سر بگذاریم و امروز در یکی از این شرایط بسیار ویژه قرار داریم.

وی گفت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری و آخرین سخنرانی ریاست جمهوری در جمع کارگزاران نظام، باید همه آحاد مردم از مجموعه گروه ها، افراد، فعالین، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، معتمدین شهر و بخش و همه ارکان نظام باید دست به دست هم دهیم تا به نحو شایسته بتوانیم مطالبات مردم را پاسخگو باشیم.

آقاعلیخانی ادامه داد: قطعا محدودیت منابع و امکانات جوابگوی همه نیازها نیست اما وظیفه داریم در قبال مردم و درچارچوب قوانین و مقررات  پاسخگو باشیم و نسبت به اقناع افکار عمومی و انجام خدمات و وظایفی که برعهده داریم به خوبی عمل کنیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران بیان داشت: در شرایط امروز وحدت، انسجام، همدلی، همکاری و هم افزایی مجموعه داشته ها و آنچه در اختیار داریم می طلبد در کنار هم و در یک راستا قرار گیریم و در جهت تحقق اهداف های بلند انقلاب اسلامی، آرمان های امام راحل(ره)، منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت گامی اساسی برداریم.  

وی افزود: فرمانداری و معاونت های مربوطه به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان محور فعالیت های همه سازمان ها و دستگاه ها بوده و خواهند بود و می طلبد با برنامه ریزی دقیق، هماهنگی و همراستا کردن همه دستگاه ها و سازمان های خدمت رسان به نحو شایسته پاسخگوی نیازهای جامعه خودمان باشیم.
 
*ارتباط با اقشار مختلف مردم از ضروریات امروز مدیریتی است
وی همراهی و همدلی مردم را از دلایل پیشرفت و استمرار نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: ارتباط با اقشار مختلف، گروه های سیاسی، جوانان، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه اقشاری که فکر می کنیم حقی به گردن ما دارند از ضروریات امروز مدیریتی است.

آقاعلیخانی اظهار کرد: دهیاران که در صف مقدم خدمت به مردم بوده و ارتباط دو سویه و مستقیمی با آنان دارند در انجام این فریضه مهم می توانند موثرتر واقع شوند.

وی گفت: درب اتاق بخشداران، معاونت های فرمانداری، کارشناسان و مسئولان امر همچون گذشته به روی مردم باز خواهد بود تا بتوانیم از نزدیک حرف ها، درد دل ها و نیازهای اساسی آنان را بشنویم و در جهت رفع آنها گام برداریم و با همکاری و همدلی به اهداف مورد نظر دولت تدبیر و امید فائق آییم.
 
*لزوم ارائه خدمات به مردم به دور از هرگونه حاشیه بندی های گروهی و سیاسی
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران خاطرنشان کرد: ما به عنوان نمایندگان دولت وظیفه داریم به تک تک مردم جدا از هرگونه حاشیه بندی های گروهی، سیاسی، فردی، اجتماعی، دینی و مذهبی خدمات لازم را ارائه دهیم تا آنها با رضایت خاطر از مجموعه نظام و دستگاه های دولتی خارج شوند.

آقاعلیخانی ادامه داد: تعریفی جز این نداریم که ما مرهون این مردم هستیم و باید در راستای نیازهای آنان گام برداریم.

وی گفت: پیشوا در آخرین نقاط شرقی استان تهران واقع شده و جزو شهرستان هایی است  که روستاهای متعددی دارد و قطعا نیازمند خدمات بیشتری است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران با بیان اینکه در ستاد استانداری تهران حمایت های لازم را در جهت توسعه پیشوا انجام خواهیم داد، افزود: می طلبد تا مدیران ارشد استان با ورود و حضور خود در پیشوا از نزدیک به نیازهای اساسی شهرستان توجه داشته باشند و در جهت توسعه پایدار و پیشرفتی که در شأن خطه پیشواست، گام های اساسی بردارند.

آقاعلیخانی در پایان برای "حسین عباسی" معاون جدید سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا آرزوی توفیق و موفقیت نمود.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 تير 1397
  • ساعت 18
  • توسط فرمانداری پیشوا قاسمی
  • تعداد بازدید 84
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پیشوا