تاریخ : سه شنبه 12 تير 1397
کد 56886

تشکیل جلسه کمیته فرعی شورای ورزش بخش خاوران

به گزارش روابط عمومی بخشداری خاوران ، جلسه کمیته فرعی شورای ورزشی بخش خاوران به ریاست حسن بابایی بخشدار خاوران و با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جمعه قیامدشت، اکبرعباسی رئیس شورای اسلامی شهر قیامدشت ،علیرضا حسنی سرپرست اداره ورزش وجوانان بخش خاوران،منصور زارعی معاون شهردار قیامدشت ،پاشایی معاون جمعیت هلال احمر جنوب تهران،نماینده بسیج ، کلانتری و دهیاران در محل سالن جلسات بخشداری خاوران برگزار شد.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین امیری امام جمعه قیامدشت گفت :دنیا جایی است برای سبقت گرفتن  در کارهای خیر و دنیا جایی برای رقابت سالم بین مومنین است .ورزش فضای مسابقه است و سبقت است اما مسابقه ایی همراه با رفاقت و دوستی با همت و تلاشهای بخشدار و  شورای اسلامی امیدواریم ورزش قیامدشت پیشرفت کند و سرانجام خوبی داشته باشد و شرایط ورزش کردن برای  همه مهیا باشد.

حسن بابایی بخشدار خاوران در این جلسه با اشاره به اهمیت ورزش گفت : یکی از راه مقابله با آسیب های اجتماعی رونق ورزش در بین جوانان و شهروندان است. وظیفه ما ایجاد بستری است که همه بتوانند ورزش کنند و مطابق مهارتهایشان پیشرفت کنند. وظیفه حاکمیت هم ایجاد  امکانات ورزشی است، هم باید تبلیغ کند ومردم را برای ورزش تشوق کند .

بابایی افزود : در بخش خاوران وضعیت تأمین فضای ورزشی  در روستاها  نسبت شهر  قیامدشت بهتر است و ما باید از امکانات موجود حداکثر استفاده را نماییم .مابیشترین تلاشمان این است که از امکانات موجود به نحو شایسته استفاده کنیم و طوری برنامه ریزی نماییم . که همه اقشار جامعه بتوانند از امکانات ورزشی بهرمند شوند.

وی تاکید کرد : فرماندار ری  به دنبال این است  تا تنها سالن اداره ورزش شهر قیامدشت  را از ماده ۸۸ اداره کل ورزش خارج کند و در اختیار هیئت های ورزش قهرمانی و همگانی قرار دهند که منجر به توسعه ورزش بخش خواهد شد.
بخشدار خاوران از ساخت ورزشگاه جدید در شرق قیامدشت خبر داد و افزود : تا کمتر از سه ماه آینده ورزشگاهی مجهز در شرق قیامدشت تاسیس خواهد شد. در حال حاضر با کمک شهرداری و شوراشهر قیامدشت به دنبال تامین زمین برای این ورزشگاه هستیم.
نماینده دولت در بخش خاوران گفت : شرایط بهتری در آینده نزدیک در قیامدشت ایجاد خواهد شد و ما از لحاظ فضای ورزشی می توانیم ادعا کنیم که از استانداردها نیز بالاتر خواهیم بود و این ها همه نتیجه استقرار شهرداری مستقل در قیامدشت می باشد که تاثیر آن را در روستاهای بخش نیز شاهد خواهیم بود.
وی در پایان تأکید کرد :جلساتی که ما درشورای  ورزشی داریم صرفا تأمین امکانات نمی باشد وما بیشتربه دنبال  برنامه ریزی در سطح هئیت های ورزشی هستیم  که دو کار اساسی برعهده آنهاست. بخش اول آن ورزشهای قهرمانی و بخش دوم آن ورزشهای همگانی است  و ما د رآینده نزدیک به دنبال  فعال کردن تمام  هیتهای ورزشی در بخش خاوران هستیم .باید به هئیتهای ورزشی کمک کنیم و امکانات ورزشی را بصورت رایگان در اختیار آنها قرار دهیم.
در ادامه  این جلسه نمایندگان ادارات صحبتهای ایراد و نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه مشکلات ورزشی بخش  بیان نمودند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 تير 1397
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 83
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری