تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 56039

استاندار تهران در جلسه مشترك با نمايندگان دفاتر استانداري عنوان كرد:

استفاده از ظرفيت كاركنان در مشاغل مديريتي ،زمينه ساز ايجاد تحول در نظام اداري است

استاندار تهران بر استفاده از كاركنان استانداري در مشاغل مديريتي و حاكميتي تأكيد كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران ،محمدحسين مقيمي كه در سومين جلسه مشترك با نمايندگان دفاتر ادارات كل استانداري سخن مي گفت ،استفاده از ظرفيت كاركنان استانداري تهران در مشاغل مديريتي و حاكميتي را يكي از رئوس برنامه هاي خود در استانداري تهران بر شمردو تأكيد كرد:تلاش ما اين است كه مديران استانداري را از بين كاركنان توانمند وشايسته انتخاب كنيم و چرا كه معتقدم اين كار باعث ايجاد انگيزه و درنهايت تحول آفرين در نظام اداري مي شود.

مقيمي شايسته سالاري در نظام اداري را يكي از بايسته هاي تحول در نظام اداري دانست و ادامه داد:در برخي مواقع مشاهده مي شود كه افرادي بنا به ملاحظاتي متصدي مشاغل مديريتي مي شوند و دراينصورت افراد متخصص،متعهد و شايسته از دايره وحلقه مديريتي كنار گذاشته مي شوند.

وي با ذكر اين مطلب كه اولويت ما در انتخاب مديران ،كاركنان لايق و شايسته است تصريح كرد:به ظرفيت نيروهاي استانداري باور دارم و تاجايي كه بتوانم مديران ستادي يا فرماندران وبخشداران را از اين بدنه انتخاب مي كنم .

استاندار تهران در ادامه با اشاره به برخي مشكلات معيشتي مطرح شده از سوي نمايندگان كاركنان استانداري ،تأكيد كرد:بعنوان كسي كه ٤٠سال تجربه كار مديريتي در مشاغل مختلف داشته است به شما توصيه ميكنم كه داشتن انگيزه براي خدمت يكي از مؤلفه هاي خدمت بهتر به مردم است.

گفتني است در ابتداي اين نشست جمعي از نمايندگان دفاتر ادارات كل استانداري تهران به بيان مشكلات كاركنان دفاتر متبوع خود پرداختند. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • ساعت 17
  • توسط خانم مرضیه محمدی
  • تعداد بازدید 102