تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 56023

برگزاری اولین نشست صمیمی جوانان نخبه و فرهیخته بخش بوستان

اولین نشست صمیمی جوانان نخبه و فرهیخته بخش بوستان با حضور فرماندار شهرستان بهارستان در محل سالن اجتماعات بخشداری بوستان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی بخشداری بوستان ، سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان در اولین نشست جوانان و نوجوانان نخبه و فرهیخته بخش بوستان که با حضور موسوی بخشدار بوستان و روسا و نمایندگان ادارات آموزش و پرورش ، ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دهیاران و شورای اسلامی روستاهای های این بخش برگزار شد ، اظهار داشت: نقش جوانان در ساختار جامعه مهم وضروری ست زیراجوانان مسئولین فردای جامعه محسوب می شوند.
سلیمان پور ضمن تاکید بر فراهم کردن شرایط حضور جوانان در عرصه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی گفت: باید از ظرفیت فکری جوانان در حل مشکلات کشور استفاده کنیم و در برگزاری این جلسات چهره های جدید از جوانان حضور داشته باشند.
فرماندار بهارستان ضمن تقدیر از بخشدار بوستان در برگزاری این جلسه افزود: انتظار می رود روز به روز این جمع کارآمد باشد و به واسطه این گونه نشست ها جوانان نخبه شهرستان شناسایی شوند.

در ابتدای این نشست سید محسن موسوی بخشدار بوستان ضمن خیر مقدم گویی به جوانان نخبه وفرهیخته بخش بوستان هدف از برگزاری چنین نشست هایی را آشنایی با جوانان نخبه در بخش دانست وافزود : چنین نشست هایی با جوانان ونخبگان در واقع موتور محرکی برای توسعه بخش می باشد. وی افزود : برنامه ریزی درست و هدفمند و استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای جوانان در عرصه های مختلف فکری، فرهنگی، علمی، ورزشی جزو مبانی توسعه یافتگی هر کشور است.

موسوی با اشاره به تبلیغات بدخواهان و دشمنان نظام برای ضربه زدن به ایران عزیز بویژه قشر جوان کشور گفت:بیش از 100 شبکه فارسی زبان با میلیاردها دلار سرمایه گذاری خارجی بصورت رایگان به پخش برنامه برای کشورهای فارسی زبان بویژه ایران اسلامی می پردازند که هدف آنها صرفاً ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف است.
بخشدار بوستان تصریح کرد :  از زمان حضور در بخش تلاش داشته‌ایم که موارد مرتبط با حوزه جوانان و نوجوانان را به طور ویژه پیگیری کنیم که در این راستای اولین جلسه شورای ورزش بخش تشکیل شد و با تصمیماتی که در این جلسه گرفتیم دو همایش پیاده رویی خانوادگی در سطح بخش برگزار کردیم و انشاا... در آینده نزیدک با بهره برداری از ساختمان سرای محله و تخصیص بخش از فضای این محل به خانه جوان ، شاهد حضور پررنگ و موثر جوانان و نوجوانان در عرصه های مختلف باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این نشست فرماندار شهرستان بهارستان و بخشدار بوستان از جوانان و فعالان سیاسی، قرآنی ، ورزشی و اجتماعی و فرهنگی حاضر با اهداء لوح و هدایا، تقدیر و تجلیل نمودند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی بخشداری بوستان
  • تعداد بازدید 113
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری بهارستان