تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
کد 55310

رویکرد دولت تدبیر و امید دخالت همه اقشار در مدیریت کشور است

مشاور امور اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: دولت رویکردی اتخاذ کرده که همه اقشار در مدیریت کشور دخیل باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، زهرا احمدی پور در همایش "نقش سازمان‌های مردم‌نهاد وزنان در جامعه" در کانون ملائک قرچک افزود: اگر قرار است در کشور اصلی به نام منافع ملی وجود داشته باشد، دلیلی ندارد که اگر خدشه‌ای به منافع مردم وارد می‌شود، خوشحال باشیم.

وی بابیان اینکه گسترده‌تر شدن اختلافات حزبی و جناحی به منافع مردم خدشه وارد می‌کند، بیان کرد: تمام اقشار جامعه به‌خصوص زنان باید دست‌به‌دست یکدیگر دهند تا در بسیاری از مسائل روشنگری شود و اجازه ندهیم برخی به‌راحتی ناامیدی را در جامعه طنین‌انداز کنند.

این مسئول ادامه داد: نهادهای مدنی ازجمله سازمان‌های مردمی نقش روشنگری را در جامعه بر عهده‌دارند.

احمدی پور خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در طول 40 سال با بحران‌های متعدد روبرو بوده است و اکنون نیز کشور در شرایطی به سر می‌برد که نیازمند اتحاد و همدلی است، اگر در حوزه برجام و اتفاقات اخیر آن منطقی نباشیم ممکن است بحران‌های بیشتری اتفاق افتد.

وی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی و اتحاد داریم، گفت: با درایت بسیاری از مشکلات مرتفع می‌شود.

مشاور امور اجتماعی استاندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود به نقش زنان و سازمان‌های مردم‌نهاد در جامعه اشاره کرد و گفت: در کشور طی چند سال اخیر نقش جوانان وزنان دیده‌شده است و دولت رویکردی اتخاذ کرده که همه اقشار در مدیریت کشور دخیل باشند.

وی افزود: یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران این است که سهم 30 درصدی زنان در مدیریت را لحاظ کنند.

احمدی پور همچنین اظهار داشت: زنان بخصوص زنان سرپرست خانوار باید زیست اجتماعی داشته باشند.

وی خواستار شد سمن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی به کمک دولت بیایند چراکه صرفاً نباید از دولت برای حل مشکلات انتظار داشته باشیم و تنها نباید به دستورالعمل‌ها اکتفا کنیم.

مشاور امور اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: بایستی در کشور به‌واسطه ظرفیت‌های مدنی و اجتماعی امور را پیش ببریم.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 113
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک