سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
کد 55242

آئین تجلیل از یادگاران دفاع مقدس منابع طبیعی استان تهران برگزار شد

آئین تجلیل از یادگاران حماسه ی دفاع مقدس منابع طبیعی استان تهران با حضور جمع زیادی از جانبازان و رزمندگان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، مشاور امور ایثارگران استانداری تهران و تنی چند از مدیران و مسئولان منابع طبیعی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ طی سخنانی تجلیل از ایثارگران را ارج گذاری به فرهنگ ایثار و ایثارگری دانست و افزود: شما جانبازان و رزمندگان عزیز خالقان صحنه های ایثار و از خودگذشتگی هستید که با جانفشانی های خود زیباترین صحنه های عشق و فداکاری را آفریدید.

وی با بیان اینکه کمترین وظیفه ما ترویج ارزش های اسلامی و انسانی است اظهار داشت: حماسه آفرینان دفاع مقدس با خودشناسی و خودسازی و دست کشیدن از تمامی دلبستگی های زندگی و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزش های متعالی اسلام پرداختند.
نصیری در ادامه اضافه کرد: جانبازان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با حفظ و حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و نشر فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان الگوئی ارزشمند برای همه به شمار می آیند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به تقویت روحیه ایثارگری در بین کارکنان تأکید کرد و یادآور شد: تقویت این روحیه علاوه بر تأثیر مثبت در تعامل کارکنان با یکدیگر باعث ارائه خدمات شایسته به جامعه هدف خواهد شد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: ایثارگران پاسداران ارزش های اسلامی و تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند.
در پایان این آئین با اهداء لوح تقدیر از جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
  • ساعت 13
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 109