دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 55202

ارزيابي عملكرد معاونت بهره برداري برق منطقه اي تهران انجام شد

ارزيابي سالانه عملكرد شبكه انتقال و فوق توزيع معاونت بهره برداري شركت برق منطقه‌اي تهران توسط گروه ارزياب شركت توانير از 15تا 19 ارديبهشت به انجام رسيد.
 ارزيابي سالانه عملكرد شبكه انتقال وفوق توزيع معاونت بهره برداري شركت برق منطقه اي تهران توسط گروه ارزياب شركت توانير،  بر اساس شاخص‌ها و معيارهاي از پيش تعيين شده، از 15 تا 19 ارديبهشت به انجام رسيد.
بنابراين گزارش در نشست اختتاميه اين دوره از ارزيابي معاونت بهره برداري، كه با حضور مديرعامل، معاون بهره‌برداري و جمعي از مديران شركت برق منطقه‌اي تهران و ارزيابان منتخب شركت توانير برگزار شد، غلامرضا خوش‌خلق مديرعامل اين شركت ضمن قدرداني از دقت نظر ارزيابان در بررسي هاي بعمل آمده بيان داشت: ارزيابي؛ فرآيند تبادل تجربه دو سويه و فضايي مناسب براي يادگيري ميان برق هاي منطقه اي است.
مهندس خوش خلق در ادامه خواستار تداوم ارتباطات بعد از دوران ارزيابي شدو افزود؛ اين كار مي‌تواند موجب رشد و اعتلاي صنعت برق باشد.
مديرعامل شركت برق منطقه‌اي در تعريف ارزيابي اضافه كرد: ارزيابي يعني انتقال دانش و تجربه بين شركت‌هاي مختلف و استفاده از تجارب يكديگر، كه به طور قطع با پل ارتباطي كه برقرار خواهد شد، تداوم پيدا خواهد كرد تا بتوانيم با به اشتراك‌گذاري توانايي‌هايي كه داريم، هزينه و سرمايه‌گذاري تكراري در موضوعي نداشته باشيم.
وي ادامه داد:  ارزيابي دستيابي به چند نمره نيست بلكه بيشتر آن است كه از زاويه خاصي مسايل برايمان شكافته شود.  
خوش خلق در اين خصوص توصيه كرد؛ فارغ از اين بازديدها به طور حتم در طول سال بايد اين رفت و آمدها اتفاق بيفتد و براي گسترش آن، توانمندي‌ها و تجارب شركت‌هاي مختلف به يكديگر منتقل شود.
مدير عامل برق منطقه اي تهران در خاتمه با اشاره به اين نكته كه نتايج حاصل از ارزيابي، براي بهبود و رشد و ارتقاء صنعت برق در جهت خدمت به مردم است، افزود: فرآيند ارزيابي باعث مي شود تا كاركنان در مسير يادگيري سازماني و كسب تجربه و حركت به سوي تعالي قرار گيرند؛ و ما هم اميدواريم با به كار بستن موارد ذكر شده بتوانيم در سال آينده بسيار  بهتر از امسال باشيم.
مهندس قسمت معاون بهره‌برداري شركت برق منطقه‌اي نيز در ابتداي اين مراسم تهران ضمن تشكر از تيم ارزياب، گفت: ارزيابي كمك مي‌كند تا با توسعه ارتباطات در جهت تبادل اطلاعات و انتقال تجارب و استفاده از يك نگاه بيروني در جهت بهبود عملكرد واحدهاي بهره‌برداري به منظور تامين برق مطمئن و پايدار گام برداريم.   
قسمت افزود: با توجه به اينكه ما و همه همكاران در صنعت برق به اين مهم واقف هستند که روش‌های سنتی امكان برآورده كردن نيازها را ندارند و ما باید با استفاده از تكنولوژي هاي پيشرفته و روش‌های مدرن ، سیستم خود را مورد پایش و سنجش قرار دهیم، تصريح كرد: اين فرايند از مدت ها قبل در برق منطقه اي تهران آغاز شده است و تلاش همه ما بر این موضوع متمركز است .
اين گزارش مي‌افزايد: تيم ارزيابي شركت توانير و ديگر ارزيابان حوزه‌هاي بهره‌برداري، خط، پست و حفاظت و كنترل، يافته‌هاي خود از ارزيابي را، در قالب نقاط قوت و زمينه‌هاي بهبود ارائه كردند كه از مهمترين نقاط قوت مطروحه مي‌توان به انجام تعميرات پيشگيرانه منظم ، با برنامه و به هنگام، كنترل و نظارت مستمر شبكه، افزايش رضايتمندي بخش اپراتوري، استفاده از نرم‌افزار جامع بهره‌برداري و ... اشاره كرد.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
  • ساعت 15
  • توسط شرکت برق منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 243