پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 9 شهريور 1393
کد 5030

فرماندار بهارستان در دیدار با شهروندان گلستان برنامه‌های هفته دولت شهرستان را تشریح کرد

فرماندار بهارستان همزمان با آخرین روز هفته دولت در جمع نمازگزاران مسجد جوادالائمه(ع) گلستان، برنامه‌های هفته دولت سهرستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دکتر سعید ناجی فرماندار بهارستان ضمن دیدار چهره به چهره با شهروندان بخش گلستان و تشریح سیاست های کلان، دستاوردها و عملکرد دولت گفت: پروژه‌های عمرانی شهرستان بهارستان با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال با حضور معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری تهران افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار بهارستان با قدردانی از مردم در حضور پرشور، گسترده و موثر در انتخابات سال 92 و انتخاب دولت تدبیر و امید گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد دولتی است که به دور از شعارزدگی با برنامه‌ریزی صحیح و احیای اخلاق، نجات اقتصاد، دیپلماسی بین‌الملل و تعامل سازنده با قوای سه گانه تحت مدیریت مقام معظم رهبری به دنبال آرامش، ثبات سیاسی و حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت کشور می باشد.

دکتر ناجی ادامه داد: برگزاری همایش تجلیل از کارمندان نمونه، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای یکساله و عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان، برگزاری منظم جلسات پرسش و پاسخ و دیدارهای مردمی فرماندار، معاونین، بخشداران و مسئولین در مصلا‌ها و مساجد، پی‌گیری مسائل مورد نظر شهروندان، معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شهرستان در رسانه ملی و افتتاح پروژه‌های عمرانی از اهمّ اقدامات هفته دولت است.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 شهريور 1393
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 142