پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 9 شهريور 1393
کد 5029

بخشدار گلستان در جمع اهالی محله قلعه‌میر: جهان به دنبال برقراری رابطه با ایران است

بخشدار گلستان در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محله قلعه‌میر شهر گلستان با بیان اینکه دولت یازدهم با دیپلماسی قوی در حوزه بین‌الملل باعث شکستن دیوار تحریم‌ها علیه کشورمان شد، گفت: دیپلماسی خارجی و مذاکرات هسته‌ای دولت یازدهم مورد تأیید مقام معظم رهبری می باشد و در حال حاضر کشورهای خارجی به دنبال برقراری رابطه با ایران هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، هزارخانی بخشدار گلستان همزمان با آخرین روز از هفته دولت، با حضور در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قلعه میر شهر صالحیه ، سیاست‌های کلان، دستاوردها و عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان را تشریح کرد.

بخشدار گلستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، ایشان را الگوی اخلاص، تقوا و ساده‌زیستی خواند و با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب دولت تدبیر و امید اظهار داشت: سیاست دولت، اعتدال، اخلاق و قانون‌مداری و استفاده از نخبگان در برنامه‌ریزی‌ها می باشد و افراطی‌گری در دولت یازدهم جایی ندارد.

وی در پایان با تقدیر از مدیریت شایسته دکتر ناجی در جایگاه فرمانداری شهرستان بهارستان اظهار داشت: تیم مدیریتی شهرستان بهارستان با همدلی و همراهی و تعامل با یکدیگر الگوی اخلاق هستند و بدون شعارزدگی به دنبال پی‌گیری مطالبان مردم و پیشرفت شهرستان می باشند.

در پایان این برنامه بخشدار گلستان ضمن دیدار با شهروندان به صورت چهره به چهره به مشکلات شهروندان رسیدگی و دستورات لازم برای رفع مشکلات را صادر کرد.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 شهريور 1393
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری بهارستان
  • تعداد بازدید 184