Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 9 شهريور 1393
کد 5004

ویژه هفته دولت(142)/ همایش بزرگ تبیین دستاوردهای یک ساله دولت تدبیر و امید درپاکدشت برگزار شد

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید برلزوم همدلی دستگاههای اجرائی در خمدت رسانی دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: با قوت و اقتدار سیاست های مدبرانه دولت را در پاکدشت ادامه خواهیم داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت  همایش تبیین دستاوردهای یکساله دولت یازدهم در کانون فرهنگی شهداء پاکدشت  با حضورفرماندار ، امام جمعه شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرائی  برگزار شد.

فرماندار پاکدشت ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر بر ارائه گزارش عملکردی از اقدامات یک ساله دولت انقلابی تدبیر و امید، اظهارداشت: قبل از روی کار آمدن دولت تدبیروامید شاهد یک اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران در بحث حقوق صلح آمیزهسته ای بودیم که بر اساس آن تحریم های ظالمانه ای  به مردم ما تحمیل شد.

نماینده عالی دولت درپاکدشت در بخشی از سخنانش اظهارداشت: در شرایطی حماسه سیاسی مد نظری رهبرفرزانه انقلااب محقق شد که دشمنان قسم خورده این نظام تمام تلاش خود را برای عدم حضور مردم به کار بستند اما مردم شریف ایران با حضور در پای صندوق ها  حماسه سیاسی را خلق و به فرد اصلح یعنی جناب آقای دکتر روحانی رأی دادند .

مهندس قاسمی فرزاد همچنین ترک برداشتن ساختار تحریم ها را محصول تدابیر دولت یازدهم برشمرد و تصریح کرد: علی رغم وجود کارشنکنی هایی ازسوی غربی ها در خلال مذاکرات ولی با حمایت های رهبرمعظم انقلاب از تیم مذاکره کننده، دیپلماسی دولت توانسته سیاست اقتدار و حاکمیت جمهوری اسلامی را در مقابل کشورهای 1+5 اعمال کند.

وی ضمن ابراز امیدواری به پیروزی تیم هسته ای ایران در روند مذاکرات، یادآور شد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب حتی اگر مذاکرات نتیجه هم نداشته باشد برای بسیاری از افراد ثابت می شود که استکبار جهانی به دنبال منافع خود می باشد و هیچ دلسوزی برای دیگر ملتها ندارد .

مهندس قاسمی فرزاد به افزایش تمایل کشورها نسبت به سرمایه گذاری های اقتصادی در کشور در طول عمر یک ساله دولت تدبیر وامید اشاره کرد و افزود: در عرصه داخلی یکی از دستاورد های  بزرگ دولت، آرامش اجتماعی، اقتصادی و سیاسی حاکم بر جامعه است.

وی در همین زمینه افزود: رهبرمعظم انقلاب هم در دیدار اخیر با اعضای هیئت دولت فرمودند که آرامش خوبی در کشور حاکم شده و همه باید تلاش کنیم که این آرامش را حفظ کنیم.

فرماندار پاکدشت در بخش دیگری از صحبت هایش به عملکرد مدیران اجرائی در شهرستان تحت امرش اشاره کرد و گفت: از جمله مهم ترین اقداماتی که در سطح شهرستان به انجام رسیده، بحث تمکیل پروژه های نیمه تمام بود.

مهندس قاسمی فرزاد در ادامه از افتتاح پروژه های ویژه به مناسبت یک سالگی دولت خبرداد و درهمین زمینه گفت: در شهرستان پاکدشت از میان قریب به ۳۰ پروژه ۱۹ پروژه با اعتباری بالغ بر یکصد وهشت میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتباراتی که در حوزه شهری طی چند ماه گذشته با پیگیری های استاندار محترم به شهرداری ها  واریزشد رقمی بالغ بر پنج میلیارد تومان بود و در بخش روستایی نیز بیش از سه میلیارد تومان واریز  شد.

مهندس قاسمی فرزاد در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید به دنبال اجرای شیوه های دولت تدبیر و امید  در پاکدشت هستیم تا بتوانیم با اتحاد، انسجام و همدلی بین مسئولان دستگاه های اجرایی و نهادها اهداف نظام مقدس نظام جمهوری اسلامی و تامین منافع و مصالح مردم را جامه عمل بپوشانیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 شهريور 1393
  • ساعت 07
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 74