Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 1 آذر 1396
کد 50038

بسیج مظهر نیروی کارآمد درونی کشور و برگ برنده و سرنوشت‌ساز ملت ایران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران ضمن گرامی داشتن هفته بسیج آن را برگ برنده انقلاب اسلامی و مظهر و نماد اقتدار وعظمت ملت ایران خواند.
در این بیانیه آمده است: بسیج در عرصه‌های خطیر و سرنوشت‌ساز کشور همواره اثر‌بخشی فرازمانی و راهبردی داشته و تشکیل، ساختار و تداوم فعالیت آن ریشه در یک تفکر عالمانه در آموزه‌های دینی و انقلابی داشته و عرصه فعالیت های آن دارای افقی جهانی است.
نصیری در ادامه آورده است: عمق راهبردی فرهنگ و تفکر بسیجی فراتر از مرزهای انقلاب و کشور اسلامی هم اینک در رویکرد و رفتار مستضعفین سایر نقاط جهان تبلور یافته است و آنان با الگو گرفتن از تفکر بسیج در ایران اسلامی برای رفع از موانع و چالش‌های موجود در راه دست‌یابی به استقلال و آزادی کشورشان، در مقابل نظام سلطه و استکبار قد علم کرده‌اند.
این اداره کل افزوده است: کارکردها و پیامدهای وجودی بسیج در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی، این نهاد مردمی را پیشتاز جریان‌سازی‌های دفاع از انقلاب قرار داده است که با بصیرت در زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی و موقعیت‌شناسی و حضور به هنگام و به اندازه در صحنه‌های نیاز کشور توانسته، فلسفه و نقش خود را در زمره ضروریات انقلاب تحکیم بخشد.
این بیانیه با اشاره به اینکه بسیج از متن انقلاب و ملت ایران برخاسته و با تعلق به مردم همواره همراه و در کنار آنان بوده است، آورده است: بسیج با برخورداری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های بزرگ و شخصیت‌های نجیب، نخبه و برجسته در حوزه‌های مختلف توانسته است از آزمون‌های سخت صداقت و کارآمدی سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی گردد
 
 
آلبوم تصاویر عکس بالای صفحه

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 آذر 1396
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 150
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری