پنجشنبه 15 خرداد 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 9 شهريور 1393
کد 5003

ویژه هفته دولت(141)/ گلزار شهدای “بهشت سجاد” فیروزکوه گلباران شد

در آیینی با حضور مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان و برخی از مسؤولان، گلزار شهدای بهشت سجاد شهر فیروزکوه گلباران شد.

این مراسم با حضور مسؤولان محلی، خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و آحاد مردم ولایی، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان برگزار شد و حاضران با حضور بر سر مزار شهدا به قرائت فاتحه و تجیدد میثاق با آرمان های شهدا و امام شهدا پرداختند.

“حبیب الله امیری” رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در این مراسم به گفت: شهدای والامقام بر گردن همه ما حق دارند و آنان با ادای وظیفه و تکلیف الهی خود عزت، اقتدار و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.

وی تصریح کرد: وظیفه امروز ما افتخار به شهدا و خانواده های شهدا، تلاش در جهت صیانت از دستاوردهای نظام و تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین جهان است.

همچنین “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در حاشیه این مراسم  با بیان اینکه امروز زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست، افزود: هشت سال دفاع مقدس نشانه عظمت، اقتدار و ابهت ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: رسالت امروز ما این است که شناخت و معرفت کامل نسبت به شهدا و ویژگی های برجسته آنان که همانا انس با خدا، معنویت، اخلاص، ولایتمداری، ولایت پذیری، ظلم ستیزی، تحقق مکتب اسلام و تحکیم ارزش های انقلابی بود پیدا کنیم.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، فرمانده نیروی انتظامی و رییس اداره ثبت احوال شهرستان فیروزکوه دیگر مسؤولان حاضر در این مراسم بودند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 9 شهريور 1393
  • ساعت 06
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 107