Aa
سه شنبه 7 بهمن 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396
کد 49952

طرح سپاس یک وظیفه ی تکلیفی و شرعی بلکه یک حرکت انقلابی در تکریم خانواده شهدا است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در پنجمین شورای اداری شهرستان رباط کریم گفت:طرح سپاس یک وظیفه ی تکلیفی و شرعی بلکه یک حرکت انقلابی در تکریم خانواده شهدا است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نادر نصیری در پنجمین شورای اداری شهرستان که با محوریت طرح سپاس برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام و تقدیر از حضور پرشور مسئولان رباط کریم در این طرح اظهار داشت: رشد مضاعف خدمت و دیدار چهره به چهره عموم مسئولان شهرستان با خانواده شهدا و ایثارگران و بیان مشکلات در فضایی صمیمی یکی از محسنات طرح سپاس است.
وی افزود:خانواده شهدا و ایثارگران که به نوعی از نخبگان جامعه هستند در همه حال یاری رسان مجموعه احرایی،خدماتی و ... با مشاوره ها و راهکار ها و نظرات ارزنده خود بوده اند و طرح سپاس این ارتباط را دوصد چندان کرده است که موجب رشد و تعالی میشود و در کنار این امر بسیاری از مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران نیز در این دیدارها با حضور مسئولان عالی رتبه شهرستانی و استانی در کمترین زمان ممکن رفع و رجوع میشود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:طرح سپاس هم تکلیف حکومتی، هم ادای دین به ایثارگران و هم وظیفه شرعی و ملی همه ملت ایران است و قدم نهادن در این راه به واقع موجب میشود که مقداری از ایثار و از خودگذشتگی خانواده شهدا و ایثارگران که یکی از موهبت هایش امنیت و ارامش امروز است را ارج نهیم.
نصیری افزود:این را باید در همه حال مد نظر قرار دهیم که دیدارو دلجویی از خانواده شهدا نباید به یک روز و یک زمان و یک نهاد و دستگاه ختم شود بلکه این امر باید به صورت مستمر صورت بگیرد و همه خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان نیز در این مسیر باید مورد توجه قرار بگیرند ،البته این موهبتی است که بنیاد شهید به ان میبالد اما لازم است که نگاه فرابخشی به این طرح ارزنده و دیگر امور مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران بیش از پیش وجود داشته باشد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در بخش پایانی سخنان خود ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مجموعه بنیاد شهید در 15شهرستان استان تهران طی هشت ماه اول سال و تبریک فرا رسیدن هفته بسیج متذکر شد:امروز وظیفه ما این است که بسیجی وار در جهت خدمت به عموم مردم علی الخصوص خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان قدم برداریم و هر انچه توان داریم در مسیر قانونی به کار بگیریم تا بهترین ها را در ادامه را فراهم کرده تا در پیشگاه حق تعالی،شهدا و امام شهدا سرمان را بتوانیم بالا بگیریم.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 آبان 1396
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 142
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم