يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 20 آبان 1396
کد 49645

اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه دشمن است

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک با اشاره به اجتماع عظیم زائران اربعین در کربلا، از پیاده روی اربعین به عنوان بازخوانی و بازتولید همان پیام بزرگ یاد کرد و افزود: اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه شیطانی دشمنان اسلام است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قرچک، حجت الاسلام حسین عبداللهی با بیان اینکه وحدت، اتحاد و انسجام امت اسلامی را مهمترین پیامهای اربعین حسینی برشمرد و گفت: این روز علاوه بر آثار روحی و معنوی دارای پیام های مهم دیگری هم هست.
وی با اشاره به اجتماع عظیم زائران اربعین در کربلا، از پیاده روی اربعین به عنوان بازخوانی و بازتولید همان پیام بزرگ یاد کرد و افزود: اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه شیطانی دشمنان اسلام است.
این مقام مسؤول تأکید کرد: این موضوع آنقدر مهم و اساسی است که خداوند در قرآن به امت پیامبر(ص) هشدار می دهد که آنچه سبب استحکام امت اسلامی در برابر دشمنان می شود عدم تفرقه است.
وی حرکت خود جوش عاشقان اباعبدالله(ع) در ایام اربعین را مصداق یک جنگ نرم الهی و الهام گرفته از مکتب سیدالشهدا(ع) دانست و ابراز کرد: اینکه این پیاده روی در اندیشه و دل های آزادگان جهان اثربخش خواهد بود و شناخت حسین(ع) و مکتب حسینی را در کانون توجهات عالم قرار می دهد همان مفهوم جنگ نرم است.
مسؤول امور روحانیون سپاه 15 خرداد با اعلام اینکه جنگ نرم دو قلمرو مرکز تعقل انسانها و مرکز عشق و نفرت انسان را مورد هدف قرار می دهد، تصریح کرد: امام حسین(ع) هم عقل را تصرف می کند و هم قلب ها و دل ها را.
وی با اشاره به دیدگاه اندیشمندان غربی اظهار کرد: آنها معتقدند باید عقل و تفکر جوان ایرانی را برگردانند تا بتوانند پیروز شوند، وقتی تفکر جوان ایرانی مورد تصرفشان قرار گرفت و کانون عشق را به نفرتی که خودشان میخواهند تبدیل کنند؛ آن جوان دیگر در اختیارشان اس، اما شور و شعور اربعینی عقل و هوش هر عاشق حسینی را در تصرف خود در آورده است و دشمنی دشمن را نقش بر آب کرده است.
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در بسیج ناحیه قرچک با یادآوری پیام امام راحل درباره محرم و صفر و زنده نگه داشت اسلام، مطرح کرد: امروز پیش بینی معمار کبیر انقلاب اسلامی در حماسه اربعین آشکارتر شده است.
وی با اشاره به تشکیل تشیع انگلیسی ابراز کرد: ده ها شبکه ماهواره ای و رسانه راه اندازی کردند تا از شکل گیری حکومت صالحان جلوگیری کنند که البته نخواهند توانست چرا که طبق آیات سوره قصص این وعده الهی است که می فرماید: «وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ».
وی درباره تحمل سختی ها، مشکلات و خطرات این پیاده روی اذعان کرد: این ایستادگی در این مسیر نشان دهنده همت و عزم جدی دوست داران مکتب حسینی است و باعث بازدارندگی از تهاجم همه جانبه غربی ها در جنگ نرم می باشد.
حجت الاسلام عبدالله پور در پایان خواستار فعالیت تحلیلی و تبیینی در رابطه با بزرگترین تجمع انسانی در قرن جاری شد و گفت: پیاده‌روی اربعین حسینی با وجود اهمیت این خیزش خودجوش هیچگاه در رسانه‌های غربی انعکاس نمی یابد چرا که آنها از الگو قرار گرفتن این راهپیمایی در سطح بین‌المللی هراس دارند، سکوت خبری رسانه‌های غربی در پوشش راهپیمایی عظیم چند میلیونی اربعین، مهر تأییدی بر شکست غرب و متحدانش در ایجاد موج اسلام هراسی و اثبات توانایی محور مقاومت در ایستادگی در برابر نقشه‌های شیطانی غرب برای تجزیه و اختلافات مذهبی بوده است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 آبان 1396
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 56
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک