دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 3 شهريور 1393
کد 4781

نشست فرماندار با مردم در مسجد حاج حسن شهریار

این نشست با حضور فرماندار ، معاونین ، مشاورین فرماندار ، شهردار، شورای شهر شهریار در مسجد حاج حسن برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار: در این نشست همت اله هادی زاده فرماندار یاد و خاطره امام (ره) شهدای انقلاب و شهدای دولت رجایی و باهنر را گرامی داشتند . فرماندار هفته دولت را هفته اقتدار و پیروزی ملت دانست که میلیونها نفر جمعیت ایران را پشت سر خود دارد دولتی که مورد حمایت رهبر معظم، علما و نیروهای ارزشی است ، دولت تدبیر و امید تعامل سازنده ای درجهان دارد، وفاق و همدلی خوبی در منطقه برقرار است.
 این دولت به دو اصل ایجاد اخلاق و قانون پایبند است در فضایی کار می کنیم که آرامش خوبی در منطقه و مرزها وجود دارد .
هادی زاده گفت : به عنوان خدمتگذار شما به اتفاق معاونین ، مشاورین ، شهردار و شورای شهر در خدمت مردم شریف برای رسیدگی به مشکلات شما و حل آن هستیم این نعمت جمهوری اسلامی است که ما به عنوان خادم مردم و از جنس خود مردم باشیم ممکن است مشکلاتی باشد باید دست در دست هم نهیم و مشکلات را حل کنیم .
در ادامه اشاره ای به پروژه های عمرانی شهر از جمله بیمارستان و شهرک صنعتی داشتند ، وی با بیان اینکه درسال 91 اعتبارات اختصاص داده شده به 9 میلیارد بوده و در سال 92 به 60 میلیارد اضافه گردیده است ، بحث همایش اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان شهریار که یکی از کارهای بزرگ انجام شده در شهرستان وحتی در سطح استان تهران بوده است از این طریق میتوان برای جذب سرمایه گذار در شهرستان استفاده نمود که بازتاب خبری آن در سطح استان و حتی کل کشور به معرفی شهرستان شهریار پرداخت شهرستان که قبلاً به عنوان یک شهرستان ناامن در رسانه ها معرفی شده بود.
فرماندار : برنامه های یک ساله و 5 ساله در دستور کار فرمانداری می باشد که 1 ساله شروع شده اند و 5 ساله در دست اقدام است. در پایان فرماندار دستورات لازم در خصوص مشکلات مردم را صادر نمودند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 شهريور 1393
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 216