دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 2 شهريور 1393
کد 4749

فرماندار پاکدشت : پاکدشت یکی از قطبها اقتصادی کشور است

مهندس قاسمی فرزاد درجشن سلام تهران گفت: با توجه به اینکه پاکدشت یکی از قطب های مهم صنعتی و کشاورزی استان تهران به شمار می رود با تمرکز مسئولان می تواند به یکی از قطبهای اقتصادی کشور تبدیل شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت , جشن بزرگ سلام تهران و همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور فرماندارپاکدشت ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مشاور فرهنگی استاندار و مدیرکل روابط عمومی  استانداری  وجمعی از مسئولین برگزار شد.

فرماندار پاکدشت درجشن بزرگ سلام تهران پیشرفت و توسعه هرجامعه را درگرو سلامت و نشاط اجتماعی آن دانست و متذکرشد: ارتقای سطح سلامت شهروندان جزئی از وظایف مسئولین است که باید نسبت به آن دغدغه داشته  باشند.

وی در همین زمینه افزود: برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و پخش زنده این مراسم از برنامه سلام تهران در شهرستان ما فرصت مغتنمی است که علاوه برارتقای سلامت عمومی، کمک شایانی به معرفی قابلیت ها و ظرفیتها این منطقه می کند.

نماینده عالی دولت درشهرستان ضمن تقدیر از حسن توجه دولت تدبیروامید به حفظ و ارتقای سلامت هموطنان تاکید کرد: دولت با اجرای طرح ارتقاء سلامت در تلاش است تا جهت افزایش سطح سلامت عمومی مردم گام هایی اساسی بردارد.

 مهندس قاسمی فرزاد همچنین به  ظرفیتهای بالای  اقتصادی، کشاورزی و صنعتی شهرستان پاکدشت  اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه پاکدشت یکی از قطب های صنعتی مهم استان تهران به شمار می رود با تمرکز مسئولان می تواند به یکی از قطبهای اقتصادی  کشور  تبدیل شود.

نماینده عالی دولت درپاکدشت ضمن اشاره به فعالیت بیش از 3 هزار واحد صنعتی فعال و پویا درسطح شهرستان متبوعش، گفت: این صنایع علاوه بر ارتقاء سطح اقتصاد کشور  در ایجاد فرصت های شغلی نیز نقش ویژه ای ایفا می کنند.

 شایان ذکر است در پایان این مراسم هدایای ویژه ای به قید قرعه به 50 شهروند خوش شانس هر یک  به مبلغ 500 هزار تومان و یک هدیه 5 میلیون تومانی  به همراه 4 هزینه سفر به مشهد مقدس و تزئین گل 8 ماشین عروس به شرکت کنندگان در همایش پیاده روی خانوادگی اعطا شد.

همچنین برنامه سلام تهران به پاس زحمات مهندس قاسمی فرزدا فرماندارپاکدشت قاب عکس نفیسی مزین به تصویر بارگاه ملکوتی آقا علی ابن موسی الرضا علیه آلاف تهیه و السلام  به ایشان هدیه کردند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 شهريور 1393
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 116