دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 2 شهريور 1393
کد 4744

اولین مجمع بسیج شهرستان شهریار برگزار شد

این مجمع با حضور فرماندار ، ائمه جمعه ، فرمانده سپاه انقلاب اسلامی شرستان ، رئیس دادگستری ، معاونین فرماندار و تنی چند از اعضای بسیج شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار : هادی زاده فرماندار شهریار ضمن درود بر روح پرفتوح شهدای دولت رجایی و باهنر و تبریک  هفته دولت خاصه مقام معظم رهبری ، اشاره ای به عملکرد یکساله دولت تدبیر وامید داشتند که با عنایت خداوند به وعده های خود جامه عمل پوشانده است .
 فرماندار گفت : یک وفاق و همدلی خاصی در شهرستان حاکم است که آن هم به برکت فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و راهنماییهای ایشان می باشد .
 وی از اقدامات هفته های اخیر که توسط فرمانداری شهرستان صورت گرفته بود سخن گفتند که آبرومندانه برگزار شد و خروجی آن نیز به سمع و نظر همگان رسیده است .
هادی زاده گفت : از زمان تصدی ایشان تاکنون 25 نفر از شخصیت ها از جمله وزیر ، معاون وزیر ، مقامات کشوری و لشکری با هماهنگی های صورت گرفته به شهرستان شهریار سفر داشته اند که این امر نیز با همکاری سپاه ، بسیج ، شورای تأمین و دیگر مسئولین صورت گرفته است .
فرماندار با توضیح کاملی از پروژه های عمرانی شهرستان از جمله 600 واحد مسکونی آ.اس.پ برای واگذاری با حضور وزیر راه وشهرسازی و استاندار تهران خبر داد .
در ادامه از برگزار کنندگان این جلسه که جلسه مهمی است تقدیر نمود .
 قبل از سخنان فرماندار سرهنگ یامینی فرمانده بسیج شهرستان و حجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار سخنرانان این مجمع بودند.
   در پایان این مراسم با اهداء لوح از فرماندار تقدیر بعمل آمد .


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 شهريور 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهریار
  • تعداد بازدید 151