سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 2 شهريور 1393
کد 4743

هفته دولت(27)/فرماندار شهر قدس: هفته دولت زمان مناسبی برای بیان خدمات است

فرماندار شهر قدس گفت: هفته دولت زمان مناسبی برای بیان خدمات دولت خدمتگزار تدبیر و امید است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس «نورمحمد فردی» در نشست برنامه ریزی هفته دولت در فرمانداری، گفت: با توجه به اینکه یک سال از دولت تدبیر و امید گذشته، هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارش خدمات دولت یازدهم است.
فردی در جلسه ایی که به منظور هماهنگی برنامه های هفته دولت در شهرستان قدس برگزار شد، گفت: این هفته فرصتی مناسبی است برای تجلیل از دولتمردان و زمان مناسبی برای آگاه ساختن آنها در خصوص اقداماتی که در یکسال گذشته انجام شده می باشد.
وی از فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان یاد کرد و گفت: همه مسوولان از جمله مجموعه فرمانداری در این هفته هر شب در یکی از مساجد سطح شهرستان با همراهی دستگاه های دولتی گزارش و عملکرد خود را به مردم ارائه می دهند.
وی گفت: مردم باید در جریان امور قرار گیرند و با آگاهی از خدمات صورت گرفته امید آنها به بهبود امور افزایش یابد، نا امیدی مردم از مسوولان ضربه غیرقابل جبرانی برای نظام خواهد بود.
فرماندار قدس با اشاره به سالروز شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر، گفت: شورای اداری شهرستان به صورت ویژه در هفته دولت برگزار می شود و تلاش می شود از حضور یکی از معاونان یا وزرای رییس جمهور در این جلسه استفاده شود.
وی تصریح کرد: همه ادارات موظف هستند که عملکرد کاری یکسال گذشته خود را در مساجد شهر به اطلاع عموم رسانده و شهرداری و اصناف نیز با نصب بنرهایی در سطح شهر برای حضور مردم در این جلسات اطلاع رسانی نمایند.
فردی اظهار داشت: برنامه بازدید از خانواده شهدای کارمند دولت در دستور کار قرار گیرد و در پنجشنبه هفته دولت، گلزار شهدای شهرستان گلباران می شود.
وی همچنین از مسوولان و کارکنان دستگاه های دولتی خواست در نماز جمعه حضور پیدا کنند و در صورت امکان یک روز برای تجدید پیمان با آرمان های امام راحل در مرقد مطهر ایشان حضور پیدا کنند.
در ادامه معاون امور عمرانی فرماندار گفت: طبق سنت هر ساله در هفته دولت، پروژه های عمرانی افتتاح می شود که از همه ادارات درخواست شد، پروژه های قابل افتتاح خود را به فرمانداری اعلام کنند تا برای افتتاح آن ها برنامه ریزی شود.
«علیرضا ورمزیار» افزود: اداره های امور آبفا، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و شهرداری پروژه های خود را در این هفته افتتاح می کنند.
ورمزیار گفت: افزود: پس از معرفی پروژه ها و بازدید از آنها تعدادی برای افتتاح انتخاب شدند از جمله، مخزن 10 هزار متر مکعبی آبفا با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال، تصفیه خانه فاضلاب و شش حلقه چاه افتتاح شده و کلنگ مخزن 5 هزار متر مکعبی نیز به زمین زده می شود.
وی تصریح کرد: اداره نوسازی آموزش و پرورش نیز سه آموزشگاه را برای مهر ماه افتتاح می کند، مدرسه غدیریه به صورت نمادین در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
معاون فرماندار شهر قدس با اشاره به طرح های آماده افتتاح اداره جهاد کشاورزی گفت: از جمله آنها باید به پروژه بهینه سازی مصرف سوخت و فاز دوم سپراتور دامداری سپه پور، دامداری پرورش گاو شیری بابایی و دو استخر دو منظوره ماهیان سردآبی اشاره کرد.
وی ادامه داد: شهرداری بازسازی آمفی تئاتر مجتمع باقرالعلوم را به اتمام رسانده و به همراه پارک های محله ایی گلبرگ، دانیال، مدرسه، باغستان و مفتح در این هفته افتتاح می کند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 شهريور 1393
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 104