دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 2 شهريور 1393
کد 4736

جمالی پور: نقد منصفانه لازمه حیات و پویایی جامعه است

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ري: نقد منصفانه و جلوگيري از تخریب فضای سیاسی کشور و رعايت اعتدال از جمله اصول مهمي است كه خبرنگاران و اصحاب رسانه بايد به آن توجه و اهتمام ویژه ای نشان دهند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ري هدايت ا... جمالي پور معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري در نشست صميمانه با اصحاب رسانه  که به منظور تجليل از خبرنگاران شهرستان ري برگزار شد طي سخناني اظهار داشت: ظرفيت و توانايي هاي ویژه ای در شهرستان ري وجود دارد كه با همدلي، وحدت و انسجام  بین  دستگاه هاي اجرائي و رسانه ها مي توان آينده و افق روشني را براي  شهرستان و مردم منطقه ترسيم كرد.

معاون استاندارتهران در ادامه بيان داشت: رسانه ها  با حفظ چارچوب و رسالت حرفه ای خود بايستي محور وحدت  و همدلي گروههاي سياسي حاضر در شهرستان  و همچنین مدیران اجرایی شهرستان باشند و از نشر اخبار خلاف واقع که به منافع مردم و وحدت جامعه آسب می زند پرهیز نمایند.

جمالي پور ارزش قلم را بسيار والا برشمرد و اظهار داشت:  خدواند متعال به قلم قسم یاد می کند و این نشان از ارزش والای قلم است که نباید به مباحث غیر اخلاقی  الوده  شود .

وی در ادامه افزود: انتظار ما از رسانه های جمعی این است که در اطلاع رساني تخصصي و حرفه ائي با رعایت انصاف و عدالت و حقوق شهروندی عمل نمایند.

فرماندار ويژه شهرستان ري در ادامه افزود: نقد منصفانه لازمه حیات و پویایی جامعه است که اگر مسدود شود حاکمیت مردم آسیب می بیند.

 وی بیان داشت: دولت تدبیر و امید قطعا از نقد منصفانه که با رعایت عدالت و حقوق شهروندی و به دور از سیاه نمایی باشد حمایت می کند و برای آن ارزش قائل است.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 شهريور 1393
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 148