Aa
شنبه 14 تير 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 20 مهر 1394
کد 16925

آغاز ترمیم نوارهای حفاری بلوار اصلی رباط کریم

شهردار رباط کریم از آغاز عملیات ترمیم نوارهای حفاری ایجاد شده در بلوار امام خمینی (ره) حد فاصل تقی‌آباد تا چهارراه اصلی شهر خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، مسعود مختاری در جمع خبرنگاران شهرستان رباط کریم از آغاز عملیات ترمیم نوارهای حفاری ایجاد شده در بلوار امام خمینی (ره) حد فاصل تقی‌آباد تا چهارراه اصلی شهر رباط کریم خبر داد .

وی با بیان اینکه عملیات لوله‌گذاری توسط اداره گاز شهرستان رباط کریم رو به پایان است و مراحل نهایی خود را طی می‌کند، بیان کرد: ترمیم روکش آسفالت با روش‌های نوین در حال اجراست و همزمان با پایان لوله‌گذاری به پایان خواهد رسید .

شهردار رباط کریم با اشاره به لزوم خدمات‌رسانی مناسب به شهروندان در راستای وظایف این نهاد تصریح کرد: با توجه به اینکه بلوار امام خمینی (ره) خیابان اصلی شهر و محور مواصلاتی تهران ساوه محسوب می‌شود لازم است تا نسبت به ترمیم این مسیر به منظور تردد و عبور و مرور بهتر هر چه سریع‌تر اقدام گردد که شهرداری به این امر اهتمام ورزیده است .

وی در پایان با اشاره به شیوه‌های ترمیم نوین معابر شهری متذکر شد: برابر شیوه‌نامه جدید ترمیم روکش، آسفالت باید در محدوده عارضه با کاتر به صورت پنیری و هندسی بریده و سپس پر شود، با این شیوه عمر آسفالت چند برابر شده است و همچنین در مدت عملیات و هزینه پروژه صرفه‌جویی می‌شود .

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 مهر 1394
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 178