سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 12 مهر 1394
کد 16570

فرماندار پاكدشت:مبارزه با قاچاق كالا در راستاي اقتصاد مقاومتي است

مهندس صادقي در کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان پاكدشت گفت:‌ دستورات مقام معظم رهبري در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و اقتصاد مقاومتي باید نصب العین قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت ، کمیسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان پاكدشت با حضور مهندس صادقی فرماندار پاكدشت و پور احمدی نژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران  در سالن جلسات برگزار شد.

در ابتداي نشست، پور احمدی نژاد با اشاره به حادثه منا به خانواده ها و ملت ايران تسليت گفت.

وي در ادامه گفت:‌ لازم است چهار کارگروه زیرمجموعه کمیسیون قاچاق تشكيل شده و مصاديق قاچاق در هر حوزه مشخص شود .

پور احمدي نژاد بر لزوم اطلاع رساني در حوزه قاچاق كالا و ارز نيز اشاره كرد و افزود:‌رسانه ها و صدا وسيما بايد مصاديق جرم انگاري قاچاق كالا را اطلاعرساني كنند.

فرماندار پاكدشت  نيز در ادامه  با تسليت فاجعه منا به لزوم فعال شدن كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز در سطح شهرستان اشاره كرد و گفت:‌از دبیر کمیسیون استان بخاطر ایجاد خلاقیت در کمیسیون و پیگیریهای مجدانه  تشكر مي كنيم.

وی گفت: هیچ کشوری بازار خود را در اختیار دیگران قرار نمی دهد و برای همین تشکیلات گمرک را درست می کنند براين اساس کشورها و تعرفه هایی را لحاظ می کنند هدف این است که از بازار و تولید داخل خودشان حمایت کنند.

مهندس صادقي با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در حوزه قاچاق كالا مبارزه با قاچاق را در راستاي اقتصاد مقاومتي برشمرد و عنوان كرد: دستورات مقام معظم رهبري باید نصب العین قرار گیرد.

وي گفت:‌قاچاق باعث از بین بردن اشتغال و تولید می گردد و با ورور یک کالای قاچاق یک واحد تولیدی تعطیل می شود
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 مهر 1394
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 178