تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395
کد 1478

نشست مديران امنيتي و انتظامي با استاندار/هاشمي:‌ امنيت پيش قراول و زمينه ساز همه اقدامات است

استاندار تهران گفت: امنيت پيش قراول و زمينه ساز همه اقدامات است و پيش از هر موفقيت نيازمند امنيت هستيم.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،نشست معاون ومديران معاونت امنيتي و انتظامي استانداري تهران با استاندار برگزار شد.
 
استاندار در اين جلسه با بيان اينكه گزارش هاي ارايه شده که مدیران امنیتی از عملکرد حوزه های امنیتی انتظامی فرمانداری های استان دادند نشاندهنده فعالیت قابل قبول فرمانداران در این بخش مهم است ،گفت :تفئیض اختیار و عملکرد صحیح هر بخش موجب می شود مدیران بالا دستی وارد موضوعات خرد نشده ومدیریت کلان به خوبی پیش برود . 
 
هاشمي با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در ايجاد محدوديت ورود كالاي قاچاق به استان تهران افزود:‌اين روند بايد در بخش كنترل راه هاي قاچاق به استان در سال 96 با قدرت ادامه يابد.

استاندار تهران با اشاره  به لزوم توجه بر صحت آمار کسانی که از آمارهای خاص امنیتی و یا انتظامی را در مصاحبه های خود استفاده می کنند تصریح کرد : دیده شده برخی شخصیت ها بدون توجه به اعلام رسمی آمار ها از طرف دستگاه های مسئول در استان اطلاعات غلط از تعداد معتادان متجاهر می دهند ،مسئولان امر باید این اخبار را رصد و به افرادی که چنین اشتباهاتی می کنند تذکر دهند . 
 
وي برگزاري جلسات در افزايش تعامل بین مدیران معاونت های استانداری تهران را مهم دانست و تاكيد كرد: در انتخابات 29 ارديبهشت ماه 96 لازم است با دقت و تعامل زياد وارد شويم و تامين امنيت پيش قراول و زمينه ساز همه اقدامات است.  
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 اسفند 1395
  • ساعت 13
  • توسط خانم لک
  • تعداد بازدید 172
نظرات شما
captcha refresh