تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395
کد 1477

شهريور: تشكيل مجمع سلامت استان تهران در ارديبهشت 96

مديركل اجتماعي و فرهنگي استانداري تهران گفت: ‌فعاليت مجمع سلامت استان تهران در ارديبهشت سال آينده آغاز مي شود. هرچند فعاليت هاي حوزه اين مجمع پيش از اين در استان تهران با تشريك مساعي دستگاه ها انجام شده است.
 
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، جلسه كارگروه سلامت و امنيت غذايي به رياست سيدشهاب الدين چاوشي معاون سياسي و اجتماعي استانداري تهران و با حضور سياوش شهريور مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداري،جنيدي دبير كارگروه و جمعي از مديران و نمايندگان دستگاه هاي عضو كارگروه برگزار شد.
 
سياوش شهريور در اين جلسه با اشاره به شكل گيري مجمع ملي سلامت گفت: تشكيل اين مجمع دستاورد فاخري است كه از سوي دولت تدبير و اميد رونمايي شده است .
 
وي افزود:‌فعاليت مجمع سلامت استان تهران نيز در ارديبهشت سال آينده آغاز مي شود و هرچند فعاليت هاي حوزه اين مجمع پيش از اين در استان تهران با تشريك مساعي دستگاه ها انجام شده است.
 
مديركل دفتر اجتماعي و فرهنگي استانداري تهران در ادامه سخنانش با تقدير از عملكرد دستگاه هاي عضو كارگروه بهداشت و سلامت تصريح كرد:‌دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران،تهران و شهيد بهشتي در برنامه هاي كارگروه به ويژه در حوزه سالمندي و تك فرزندي و بهداشت و سلامت به خوبي عمل كردند.
در ادامه جلسه گزارشي از معاونت بهبود توليدات گياهي جهادكشاورزي استان در خصوص توزيع سموم و كم و كيف شبكه عرضه سم ارايه شد و با نظر اعضا مقرر شد ميزان كنترل واردات سموم و افزايش كيفيت سموم مجاز طي بازرسي ها در دستور كار قرار بگيرد.
 
در اين جلسه همچنين گزارش فعاليت هاي سازمان هاي استان تهران در مورد اقدامات انجام شده در بخش سند استاني بيماري هاي غيرواگيردار ارايه شد و در پايان جلسه گزارشي از دامپزشكي استان در خصوص وضعيت آنفولانزاي حاد پرندگان ارايه شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 اسفند 1395
  • ساعت 13
  • توسط خانم لک
  • تعداد بازدید 170
نظرات شما
captcha refresh