Aa
يکشنبه 14 آذر 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 4 آذر 1400
کد 138361

تاکید وزیر کشور بر اتمام سریع بیمارستان پرند با نظارت استانداری تهران/ وحیدی: ۳۰ مصوبه برای تامین نیازها و توسعه شهر پرند تصویب شد

وزیر کشور گفت: در حدود ۳۰ مصوبه برای تامین نیازها و توسعه شهر پرند تصدیب شده که باید پیگیری و بر اساس زمان‌بندی مناسب اجرایی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ احمد وحیدی پس از پایان نشست تخصصی مطالبات مردم و نیازهای شهر پرند اظهار داشت: در این جلسه که به منظور بررسی مشکلات شهر پرند تشکیل شده برخی از مسائل زیرساختی ازجمله مسائل بهداشتی و بیمارستان‌ها، مدارس، امنیت و کلانتری‌ها، مسائل اجتماعی، نیازهای فرهنگی و غیره مطرح شد.

وی افزود: مصوباتی در زمینه اصلاح و تأمین کمبودهای لوله کشی آب، شهر سلامت و نیازمندی‌های شهرداری و شهر و نیز نیازمندی‌های آتش‌نشانی از جمله مورد بحث قرار گرفت.

وزیر کشور عنوان کرد: مصوباتی در زمینه افزایش سرانه فضای سبز و نیازهای حمل و نقل عمومی مبنی بر تأمین نیازمندی‌ها مطرح شد که بر این اساس نیازهای این حوزه‌ها با سرعت بیشتری تأمین می‌شود و در حدود ۳۰ مصوبه در این حوزه‌ها مطرح شده که باید پیگیری شده و بر اساس زمان‌بندی مناسب اجرایی شود.

وحیدی با تأکید بر تأمین نیازهای درمانی مردم خاطرنشان کرد: بیمارستان در حال ساخت باید به‌زودی با همکاری و نظارت استاندار تهران تکمیل و بیمارستان دیگری نیز با توافق وزارت بهداشت ساخته شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 4 آذر 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 148