Aa
يکشنبه 14 آذر 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 4 آذر 1400
کد 138360

دستور استاندار تهران به فرماندار بهارستان مبنی بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان/ فرماندار بهارستان نباید پروژه جدیدی را در شهرستان آغاز کند

استاندار تهران گفت: فرماندار بهارستان نباید پروژه جدیدی را در شهرستان آغاز کند و اولویت با ده‌ها پروژه نیمه‌کاره است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با محوریت شهرستان بهارستان اظهار داشت: بهارستان به‌عنوان پر مسئله‌ترین در تعدد و تکثر و پرظرفیت‌ترین شهرستان استان تهران است.

وی با انتقاد از سیما و منظر شهری در شهرهای بهارستان افزود: احداث کمربندی شهرستان بهارستان بسیار حائز اهمیت است که بخشی از کمربندی زیر هزاران تن نخاله مدفون شده و برای جابجایی آن‌ها باید میلیاردها تومان هزینه صرف شود.

استاندار تهران با تأکید بر حفظ بستر حریم رودخانه‌ها توسط محیط‌زیست و آب منطقه‌ای بیان کرد: نظارت و صیانت برخی دستگاه‌ها از رودخانه‌ها بسیار ضعیف بوده است.

منصوری با اشاره به ضرورت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان بهارستان تأکید کرد: فرماندار بهارستان نباید پروژه جدیدی را در شهرستان آغاز کند و اولویت با ده‌ها پروژه نیمه‌کاره است و نباید سرمایه‌های مردم به‌راحتی رها شود.

وی شهرک‌های صنعتی خصوصی را هم‌تراز با شهرک‌های صنعتی دولتی دانست و گفت: اراضی رها شده در اطراف شهرک‌های صنعتی استان تهران که به هیچ عنوان کشاورزی در آن‌ها انجام نمی‌شود با موافقت سازمان‌های مربوطه و تبصره ماده یک تعیین تکلیف شود تا چرخه تولید افزایش یابد.

استاندار تهران با اشاره به لزوم مذاکره با تولیدکنندگان مواد اولیه داخل کشور برای واحدهای تولیدی افزود: منابع خارجی کشور با هماهنگی وزارت اقتصاد و دارایی جهت واردات مواد اولیه برای واحدهای تولیدی در بهارستان در دستور کار قرار می‌گیرد.

منصوری به درخواست واحدهای تولیدی برای افزایش توسعه اشاره کرد و گفت: محیط‌زیست برای افزایش توسعه واحدهای تولیدی همکاری همه‌جانبه داشته باشد تا موانع تولید در بحث افزایش تولیدات مرتفع شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 4 آذر 1400
  • ساعت 08
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 116