Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 3 آذر 1400
کد 138330

استاندار تهران: مدیریت خسته و فرسوده در دولت مردمی جایگاهی ندارد/ اگر مسئولی بگوید شأنش زندگی در شهر محل خدمتش نیست، این مسئول در نظام هیچ جایی ندارد

استاندار تهران با بیان اینکه از فرمانداران انتظار میدان‌داری و تحرک در شهرستان‌ها را داریم، گفت: اگر مسئولی بگوید شأنش زندگی در شهر محل خدمتش نیست، این مسئول در نظام هیچ جایی ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قدس اظهار داشت: در این موضوع مصمم هستیم که تمام ظرفیت‌ها را برای خدمت به مردم به کار بگیریم و از ظرفیت‌های مردمی نیز کمک بگیریم چرا که بدون حضور مردم در میدان قدم از قدم نمی‌توانیم برداریم.

وی ادامه داد: برخی از افراد قبل از برگزاری جلسه امروز تاکید داشتند که جلسه در محل عمومی برگزار نشود، این افراد بعضاً نگران اعلام اعتراض مردم بودند که باید بگوییم اگر هم کسی اعتراضی کند حتماً حق است و نباید فضا برای معترضین به برخی موارد بسته باشد و ضروری است که تعامل مردم با مسئولین وجود داشته باشد.

استاندار تهران عنوان کرد: برای برگزاری مراسم معارفه هفته بسیج را انتخاب کردیم تا توسلی داشته باشیم به روح امام و شهدای بسیجی و بتوانیم فرهنگ مردم داری و از جنس مردم بودن را در ادارات و دستگاه‌ها رواج بدهیم.

منصوری سپس گفت: اگر مسئولی بخواهد عنوان کند که شأن آنها زندگی در شهر محل خدمتش نیست، این مسئول در نظام هیچ جایی ندارد، چراکه من خودم متولد حاشیه تهران هستم و تمام موفقیت هایم را مدیون این مناطق هستم و زمانی که بگوییم که شأن ما زندگی در محل خدمت نیست این حرف با روحیه بسیجی و انقلابی گری تعارض دارد.

وی خاطرنشان کرد: توقع ما از فرماندار جدید شهرستان قدس کاری پرنشاط و طراوت و سرشار از تحرک و میدان‌داری است و مدیریت خموده، دست بسته، خسته و فرسوده به درد دولت مردمی نمی‌خورد و جایگاهی ندارد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: نباید فقط با اتکا به منابع موجود کار کنیم، بلکه باید اقدامات فراتر از امکانات باشد تا خدمت به مردم به درست‌ترین شکل انجام شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 3 آذر 1400
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 100