Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 2 آذر 1400
کد 138223

 تقدیر سرپرست شهرداری باقرشهر از اعضا شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارمندان شهید آزادفرد

بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج ، اعضای شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارمندان شهید آزادفرد شهرداری باقرشهر با سعید استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر ،
سعید استادفرج در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس،هدف از این دیدار تبریک هفته بسیج به کلیه بسیجیان عنوان کرد و افزود؛ همه ملت ایران در غلبه و پیروزی بر دشمن در دفاع مقدس سهیم هستند و سهم بسیج در این زمینه بسیار چشمگیرتر می باشد.
وی ادامه داد: در حفظ انقلاب و ارزشهای آن روحیه بسیجی ، دانایی و خرد ، نگاه هوشمندانه و بصیرت بسیار حائز اهمیت می باشد.
استادفرج یادآور شد: بسیج توانمندیهای تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است که به اعتراف دوست و دشمن ، مایه افتخار و سربلندی اسلام ، انقلاب و کشور شده است.
وی توضیح داد: بسیج شهرداری باقرشهر در راستای صیانت از این دستاورد بزرگ و یادگار امام راحل (ره) با برنامه ریزیهای مناسب در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی، ورزشی نسبت به اشاعه این فرهنگ تمهیدات لازم را به عمل آورده است.
در پایان این نشست ، از اعضای شورای فرماندهی پایگاه و همچنین علی اصغر رجبیان نامه رسان قدیمی شهر که نامه های بسیجیان و رزمندگان را به خانواده هایشان می رساند توسط  سرپرست شهرداری باقرشهر با اهدا لوح سپاس و هدایا تقدیر به عمل آمد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 2 آذر 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری باقرشهر
  • تعداد بازدید 53