Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1400
کد 136959

عسگری: نمایشگاه دائمی محصولات حجاب و عفاف پشتیبان فعالان اقتصادی عرصه فرهنگی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات حجاب و عفاف در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت اله عسگری در جلسه کمیته اقدام اقتصادی که با محوریت ایجاد فروشگاه دائمی حجاب و عفاف در محل مصلای امام خمینی تهران برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد پایگاهی برای عرضه محصولات فرهنگی و کالاهای مرتبط با حجاب و عفاف از دغدغه های مهم فرهنگی بود که با پیگیری های صورت گرفته ظرف یک سال پیش و با همت مدیریت مصلای امام خمینی (ره)، اصناف و سایر دستگاه‌های اجرایی ذی ربط آماده ارائه محصولات فرهنگی و کالاهای تولید داخل به مردم می باشد.

وب با اشاره به اهمیت این موضوع به عنوان یک کار شاخص فرهنگی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها افزود: این نمایشگاه می‌تواند نقش یک پشتیبان مهم از فعالان اقتصادی عرصه فرهنگی را ایفا نماید.

معاون اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: حمایت از کالاهای ایرانی و تولید داخل شاخصه مهم این نمایشگاه دائمی می باشد و دست اندرکاران و مسئولان نسبت به ارائه محصولات متنوع ایرانی-اسلامی با کیفیت بالا در این نمایشگاه اقدامات و تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.

عسگری همچنین گفت: با توجه به کنترل بیماری کرونا و تقاضای انباشته مردم، ایجاد این فروشگاه‌های دائمی فرصت مناسبی برای استفاده مردم از کالاهای با کیفیت ایرانی می باشد.

وی با اشاره به اهمیت و نقش ایجاد مراکز فرهنگی و اقتصادی مبتی بر تولیدات اقتصادی و فرهنگی داخلی خاطرنشان کرد: امید است این نمایشگاه به عنوان الگویی مناسب در سطح کشور مورد استفاده قرارگیرد و ظرفیت های مهم کشور در این بخش فعال شوند.

گفتنی است فروشگاه دائمی حجاب و عفاف با عرضه محصولات فرهنگی ایرانی - اسلامی و کالاهای ساخت داخل و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 مهر 1400
  • ساعت 11
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 70