Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1400
کد 136933

چمران: لزوم پیگیری مطالبات مردم؛ پاکدستی و انسجام اولویت شوراها باشد

رئیس شورای شهر تهران گفت: اولین کسانی که باید دغدغه شورا را داشته باشند اعضای شوراها هستند که با عملکرد درست خود باید نشان دهند که به دنبال خدمت به مردم هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ مهدی چمران در جلسه هم اندیشی مدیریت شهری با حضور روسای شوراهای شهر استان تهران ضمن تبریک هفته وحدت اظهار داشت: یکی از شاخص های نظام که به آن افتخار می کنیم موضوع شوراها است که با سیستم شورایی، روستا، شهر و استان را اداره می کنیم.

وی افزود: یکی از مشکلات این است که شورای شهر بعضا شورای شهرداری هستند و بعضا از میزان اختیارات و بودجه شوراها کاسته می شود.

رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد: در این شرایط سخت قرار گرفتیم و از سوی دیگر مردم تقاضاهای بجا دارند که نیازمند بودجه است؛ از اینرو ما تلاش می کنیم تا بودجه بگیریم و مقدمات کار را فراهم می کنیم.

چمران با اشاره به لزوم پاکدستی اعضای شورا تاکید کرد: اولین کسانی که باید دغدغه شورا را داشته باشند اعضای شوراها هستند که با عملکرد درست خود باید نشان دهند که به دنبال خدمت به مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر کار درست کنیم مردم و بالاتر خداوند از ما راضی است؛ از اینرو باید پاکی و انسجام اولویت شوراها باشد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: رویکرد استانداری تهران به شوراها مطلوب است و امید است با تلاش و پیگیری شاهد عملکرد مطلوب شوراها باشیم.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 مهر 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 69