Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1400
کد 136850

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران برگزار شد

هفتمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تهران روز سه شنبه 27 مهرماه به ریاست "لطف اله پرندین" معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران و با حضور اعضای کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه باموادمخدر در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، "لطف اله پرندین" معاون امنیتی و انتظامی  ضمن تبریک آغاز هفته وحدت ، با اشاره به اینکه بزرگترین هدف شورای هماهنگی پیشگیری از گرایش افراد به مواد مخدر  و جلوگیری از بروز معضلاتی است که توسط معتادین در اجتماع بوجود می آید گفت: برای دسترسی به این مهم به همیاری تمامی اعضای شورای مبارزه با مود مخدر نیاز است و همه باید در تعامل کامل برای دستیابی به هدف تلاش کنیم .
معاون امنیتی و انتظامی با اشاره به اینکه گاها با وجود برنامه ریزی و تلاشهای صورت گرفته و اقدامات دستگاههای مرتبط مثل نیروی انتظامی ، شهرداری ، بهزیستی ، دانشگاهها و ... ، متاسفانه در سطح شهر تهران معتادین متجاهر مشاهده می کنیم که زیبنده شهر نیست و جای نگرانی است که باید با مدیریت و برنامه ریزی صحیح و استفاده از پتانسیل های دستگاههای مرتبط ساماندهی این افراد صورت پذیرد.
معاون امنیتی و انتظامی اظهار داشت بهترین راه مبارزه با مواد مخدر این است که مردم و مسئولان با جدیت نسبت به آگاه سازی و آموزش جوانان و دیگر افراد جامعه از خطرات و پیامدهای این پدیده شوم اقدام نمایند.
در ادامه جلسه اعضای کمیسیون گزارش از عملکرد دستگاه های خود و برنامه های پیشنهادی خود برای بهبود برنامه های مبارزه با مواد مخدر ارائه کردند.
همچنین در این جلسه هریک از اعضای حاضر در جلسه گزارشاتی از اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات قبلی گزارشات خود را اعلام نمودند .


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 مهر 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 65
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران