Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1400
کد 136841

تاکید فرماندار پاکدشت بر پررنگ شدن نقش بخش خصوصی در شکوفایی ظرفیت های ورزشی

فرماندار پاکدشت گفت : شکوفا شدن ظرفیت های ورزش شهرستان نیاز به همت تمام ارگان‌ها و بخش خصوصی دارد و انتظار می رود که هیاتهای ورزشی داشته های خود را نادیده نگیرند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز دوشنبه ،عصر روز دوشنبه و در طلیعه هفته تربیت بدنی،مهدی یوسفی جمارانی فرماندار و رئیس شورای ورزش شهرستان پاکدشت طی جلسه ای با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ضمن دیدار با ریاست،پرسنل و روسای هیاتهای ورزشی ،فرارسیدن هفته ورزش و تربیت بدنی  را به آنان تبریک گفت.

فرماندار پاکدشت در این نشست صمیمی که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش به نمایندگان رشته های مختلف ورزشی،آنها را منبعی بی نظیر از انرژی برشمرد.

یوسفی جمارانی اظهار داشت:از مشکلات و نقصان ها در عرصه ورزش بی خبر نیستیم اما این انتظار را داریم که هیاتهای ورزشی داشته های خود را نادیده نگیرند.

وی با تاكيد بر نقش بي بديل ورزش در شاداب سازي و رشد جامعه گفت : ورزش امري اجتناب ناپذير براي پويايي و رشد هر جامعه اي است و پاکدشت با در اختيار داشتن بافتي جوان و قهرمانان به نام در سطح كشور و بين الملل نقش بي بديلي در سح استان و حتي كشور دارد.

وی افزود:هیاتها به‌عنوان نهادهای مستقل از دولت میبایست از ظرفیت نهادهای  غیر دولتی در جهت پیشبرد اهداف عالی ورزش بهره ببرند و متکی بودن صرف به دولت، با توجه به تعداد زیاد هیاتها و محدودیت منابع قطعا میسر نیست ،هرچند که مطمئن باشید با توجه به نقش مهم ورزش در جامعه از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات ورزش دریغ نخواهیم کرد.

در این نشست رئیس اداره ورزش وجوانان گزارشی از وضعیت ورزش پاکدشت ،چالش هاو فرصت آن به فرماندار شهرستان ارائه داد.

افتتاح زمین چمن شهر شریف آباد،احداث زمین چمن مصنوعی در حصار امیر،تامین انشعابات برخی سالن ها و تعمیرات آنها از مواردی بود که محسن خادمی در بحث زیرساخت های ورزشی  به آن اشاره نمود.

وی افزود:پاکدشت طی یک سال گذشته در رشته هایی چون کشتی ،فوتسال و موی تای قهرمانان ملی و بین المللی و آسیایی را به کشور معرفی نموده که برای شهرستان افتخار آفریده اند و این هفته فرصتی است تا از این عزیزان تقدیر نموده و به آنان خداقوت گفت

محسن خادمی اظهار داشت:کرونا بیشترین آسیب را به حوزه  ورزش وارد نمود اما با این حال هیاتهای ورزشی به عنوان بازوهای توانای اداره ورزش وجوانان از پاننشستند و چه در قالب فضای مجازی و چه با رعایت پروتکل های بهداشتی ورزش را به پیش بردند که به عنوان خادم ورزش پاکدشت از آنها سپاسگزاری میکنم .

در این جلسه هیاتهای ورزشی در فضایی صمیمی مشکلات خود را با فرماندار پاکدشت در میان گذاشتند و خواستار حمایت بیشتر مسئولان از امر ورزش شدند

گفتنی است در پایان این مراسم فرماندار پاکدشت با اهدای لوح سپاس از زحمات پرسنل اداره ورزش و مسئولان هیاتهای ورزشی شهرستان تقدیر کرد.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 مهر 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 66
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری پاکدشت