Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1400
کد 136833

آغاز بهره برداری از طرح جدید برق رسانی به تیپ حضرت امیر(ع) با حضور فرماندار اسلامشهر

آئین آغاز بهره برداری از طرح جدید برق رسانی به پادگان تیپ حضرت امیر(ع) صبح امروز با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان حمید مصطفوی فرمانده آموزش تخصص‌های هوایی شهید خضرایی، فرماندار شهرستان و حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که اعضای شورای تامین شهرستان نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی با بیان اینکه بیعت همافرمان نیروی هوایی با امام خمینی(ره)در روز 19 بهمن ماه سال 57 رویداد تاریخی بود که در تقویم انقلاب اسلامی ماندگار شده افزود: در عملیات های هشت سال دفاع مقدس نیز نیروی هوایی حضوری موثر، روحیه بخش و دشمن شکن داشت.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت امنیت و آرامش در رشد و توسعه پایدار جوامع گفت: با وحدت و همدلی اعضای شورای تامین بحمدا... شهرستان اسلامشهر از امنیت اجتماعی و آرامش روانی قابل قبولی برخوردار است.
فرماندار اسلامشهر همچنین به حضور موثر و فعال سرهنگ امیری فرمانده تیپ حضرت امیر(ع) در جلسات شورای تامین شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: از زمان مسئولیت این برادر جهادی و انقلابی شاهد ارتقاء این مجموعه مهم و استراتژیک شهرستان در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری هستیم.
رئیس شورای تامین شهرستان در پایان از تلاش های مهدی دمیرچی رئیس اداره برق چهاردانگه که با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال طرح جدید برق رسانی به پادگان حضرت امیر(ع) را در کمترین زمان ممکن به اجرا رساند قدردانی کرد.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 27 مهر 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 45
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر