Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 25 مهر 1400
کد 136754

برگزاری آئین معارفه دکتر محسن حمیدی شهردار اسلامشهر

آئین معارفه دکتر محسن حمیدی شهردار اسلامشهر و تکریم دکتر حسین طلا شهردار سابق با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
 به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، آئین معارفه دکتر محسن حمیدی شهردار اسلامشهر و تکریم دکتر حسین طلا شهردار اسلامشهر ظهر امروز با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ، علیرضا طاهری نسب مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری، مسئولین استانی و شهرستانی در سالن شهید آوینی شهرداری مرکز برگزار گردید.
دکتر محمد مهدی سلیمی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج)، اظهار داشت: بر خود لازم میدانیم به عنوان خادم مردم از زحمات کلیه پرسنل و مجموعه مدیریت شهری به خصوص دکتر حسین طلا شهردار سابق که موجب افزایش سطح مدیریتی شهر شده و اقدامات ارزشمندی را در زمان تصدی به انجام رسانده تقدیر و تشکر نماییم و به مردم عزیز اسلامشهر این وعده را خواهیم داد که بیش از گذشته پیگیر مسائل شهر باشیم و برای رفع مشکلات و پیشرفت شهر با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود تلاش نماییم.
مهندس عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن تشکر از اقدامات اخیر مجموعه مدیریت شهری گفت: از شهر اسلامشهر به عنوان دومین شهر بزرگ استان پس از پایتخت ، انتظارات بیشتری را توقع داریم و امیدواریم مدیران بتوانند با بهره برداری از ظرفیت های موجود و اهمیت بخشیدن به تمامی مسائل شهری موجبات رشد و پیشرفت شهر را فراهم نمایند و در کنار اجرای پروژه های عمرانی رسیدگی به مسائل فرهنگی را نیز در راس امور خود قرار دهند.
در ادامه مراسم دکتر محسن حمیدی شهردار اسلامشهر ، ضمن تشکر از حسن اعتماد شورای ششم خاطر نشان کرد: بنده به نیابت از تمام همکاران خود اعلام می نمایم با تمام توان در صحنه خدمت به شهروندان حضور خواهیم یافت و از هیچ کوششی برای اجرای برنامه های شهری و خدمتگزاری به مردم دریغ نخواهیم کرد.
در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهید مدافع حرم حاج محمود شفیعی و شهید مدافع حرم مهدی بختیاری با اهدای لوح سپاس و هدایایی توسط مسئولین تجلیل شد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 مهر 1400
  • ساعت 09
  • توسط شهرداری اسلامشهر - استان تهران
  • تعداد بازدید 39