Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 136651

سردار رحیمی: کسب رتبه برتر استان تهران بر اساس سنجش شورای امنیت کشور طی سه سال متوالی/ شرایط امنیتی استان تهران مطلوب است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کسب رتبه برتر استان تهران بر اساس سنجش شورای امنیت کشور طی سه سال متوالی گفت: شرایط امنیتی استان تهران مطلوب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ سردار رحیمی در جلسه تودیع و معارفه استاندار تهران اظهار داشت: امنیت موضوع زیرساخت است و مسئولیت برقراری امنیت در کشور با شورای امنیت کشور و در استان با شورای تامین استان است که با تمهیدات، اقدامات و برنامه ریزی از به وجود آمدن بحران ها جلوگیری می کند.

وی ادامه داد: با تلاش، همدلی و هم افزایی و با هدایت های محسنی بندپی اقدامات پیگیری شد به نحوی که در سال ۹۸ مصوب شد تا همدلی بین اعضای شورای تامین استان، الگوی سایر استان ها باشد و در طی سه سال رتبه برتر کشور بر اساس سنجش شورای امنیت کشور را کسب کردیم.

سردار رحیمی عنوان کرد: در بحث امنیت استان تهران بر اساس شاخص ها در شرایط خوب و مطلوبی قرار دارد و در بحث ارزیابی های بخش های مختلف از مردم، استان در شرایط خوبی قرار دارد که برکت مدیریت محسنی بندپی و وفاق اعضا بود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه به گونه ای عمل کردیم که این موفقیت ها به دست آمده است و امید است که استاندار جدید تهران نیز در این مسیر موفق باشند. انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • ساعت 02
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 97