Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 136650

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران: مشکلات تهران بزرگ است/ برای رفع مشکلات تهران نیاز به تعامل همه دستگاه ها است

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: مشکلات تهران بزرگ است که باید بر این اساس دیده شود؛ باید به تهران کمک کرد و همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات رفع شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی در جلسه تودیع و معارفه استاندار تهران اظهار داشت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان تهران ضمن تقدیر از زحمات استاندار قبلی؛ همراه استاندار جدید در رفع مشکلات استان هستیم.

وی ادامه داد: تهران یک شهر نیست، مشکلات تهران بزرگ است که باید بر این اساس دیده شود؛ باید به تهران کمک کرد، در این راستا باید به شهرداری تهران کمک شود؛ باید همه دست به دست هم دهیم تا مشکلات رفع شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران عنوان کرد: پیامبر فرمود اگر فرصت خدمت برایتان فراهم شد قدر بدانید، همچنین حضرت علی(ع) فرمود پست ها طعمه نیست و امانتی در دست ما می باشد، باید نگاه ما به پست ها امانتداری باشد، به علاوه پست برای خدمت به مردم است.

حجت الاسلام تقوی با اشاره به صحبت مدیران موفق در دنیا عنوان کرد: در کنار هم جمع شدن شروع کار است و در کنار هم ماندن پیشرفت و با هم کار کردن نشان دهنده موفقیت است، رهبری و مدیریت مثل حرکت دادن نخ است که باید جلو بروید و آن را بکشید، وقتی همه مثل هم فکر می کنیم معلوم است که اصلا فکر نمی کنید.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 115