Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 136646

روایت معاون استاندار تهران از ویژگی های مدیریتی محسنی بندپی/ دینداری، فروتنی و بخشش ویژگی بارز ایشان است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ویژگی های مدیریتی محسنی بندپی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ شکراله حسن بیگی در جلسه تودیع و معارفه استاندار تهران ضمن درود به ارواح پاک شهیدان و امام شهدا اظهار داشت: به نمایندگی از معاونین و مجموعه استان از تلاش های محسنی بندپی تقدیر و تشکر می کنم و برای آقای منصوری آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: کار در استان تهران به سبب شرایط آن دشوار است و در بسیاری از شاخص ها از جمله بهداشت و درمان، آموزش، ورزش و غیره شاخص ها پایین است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) در مورد مدیر خوب عنوان کرد: در این مدت که همکار استاندار بودیم برخورد دیندارانه داشته اند و در جلسات فرهنگی مختلف تلاش می کردند. عنصر دین در جامعه تقویت شود؛ اگر محبت در دستگاهی نباشد کار پیش نمی رود که در استانداری شاهد بودیم که همه عشق و علاقه به کار داشتند که این راهبرد اساسی محسنی بندپی بود.

حسن بیگی سپس گفت: فروتنی از دیگر نکات بارز شخصیتی استاندار تهران بود که حتی با بدنه کارشناسی استانداری در ارتباط بودند و در حوزه بذل و بخشش نیز وضعیت اعتبارات خیلی بهتر شد؛ امید است استاندار جدید نیز در این مسیر موفق باشند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 202