Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 12 مهر 1400
کد 136377

با حضور معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای تهران بررسي شد؛

افزایش ظرفیت برق رسانی به پروژه‌های مسکن مهر پردیس

در نشستی كه با حضور معاون بهره برداری ، مديران دفتر حقوقي و رسيدگي به شكايات و امور انتقال نيروي نواحي شرکت برق منطقه‌ای تهران و نمایندگان شرکت توزیع برق استان تهران در محل شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد، موضوع تامین برق پایدار و افزایش ظرفیت برق­ رسانی به پروژه‌های مسکن مهر پردیس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پايگاه خبري برق منطقه اي تهران (تابش)؛ در نشستی که با حضور معاون بهره برداری شرکت برق منطقه‌ای تهران و نمایندگان شرکت توزیع برق استان تهران و اداره برق پردیس در محل شرکت عمران پردیس برگزار شد، موضوع تامین برق پایدار، توسعه زیرساخت های انتقال و توزیع برق و افزایش ظرفیت برق­ رسانی به پروژه‌های مسکن مهر پردیس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد براي تأمین برق فاز ۸ ، شرکت برق منطقه‌ای تهران ضمن اجراي صورت جلسه تحویل زمین ،  نسبت به احداث يك پست موقت در بخشی از زمین مذكور اقدام نمايد.

بنابراین گزارش پس از نشست یاد شده، بازدیدهای مفصل سه ساعته نیز از فازهای مختلف مسکن مهر و شبکه‌های توزیع و انتقال برق صورت گرفت و به­صورت میدانی در خصوص افزایش ظرفیت برق­رسانی به پروژه‌های مسکن مهر تصمیم‌گیری شد.

همچنین در مورد حل مشکل بار مورد نياز مشتركين فاز ۱۱، مقرر گرديد شركت توزيع نيروي برق استان تهران نسبت به احداث خطوط تغذيه جديد از پست 63/20 كيلوولت صياد شيرازي اقدام نمايد. همچنين با توجه به رشد بار در فازهاي يازده و 5 مقرر شد درخصوص افزایش ظرفیت پست برق صیاد شیرازی در آينده اقدام گردد.

گفتنی است هم‌زمان با رشد تصاعدی جمعیت در فازهای مسکن مهر پردیس که باعث شده این شهر رتبه اول نرخ رشد جمعیت در کشور را دارا باشد، تأمین تمامی زیرساخت‌های آب، برق و گاز یکی از اولویت‌های جدی است و با توجه به این‌که بخش عمده واحدهای مسکن مهر در پردیس تحویل مالکان شده و در سال جاری نیز حجم انبوهی از واحدهای باقیمانده در مرحله تحویل قرار دارد، تأمین برق مورد نیاز شهروندان یکی از مسائل جدی است تا در آینده نیز مشکلی بابت افزایش مصرف برق شهری و به تبع آن قطعی احتمالی وجود نداشته باشد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 مهر 1400
  • ساعت 11
  • توسط شرکت برق منطقه ای تهران
  • تعداد بازدید 139