Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 11 مهر 1400
کد 136335

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان تهران و مؤسسه خیریه دارالاکرام

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان تهران و مؤسسه خیریه دارلاکرام به منظور حمایت های تحصیلی و معیشتی از دانش آموزان تحت حمایت و خانواده های آنان به امضا رسید.
به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران،سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به امضای تفاهم نامه با مؤسسه خیریه دارالاکرام، گفت: این تفاهم نامه به منظور حمایت های تحصیلی و معیشتی دانش آموزان و خانواده های آنان برای مدت مدت دو سال با مؤسسه خیریه دارالاکرام منعقد شده است.
وی با بیان جزئیات این تفاهم نامه، افزود:استفاده از توانایی،امکانات، ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری و آموزش طرفین در جهت شناسایی،هدایت و راهبری سازمان یافته به منظور حمایت و شکوفایی مؤثر دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در قالب طرح حمایت از دانش آموزان مستعد تحصیل بی بضاعت و کم بضاعت فاقد سرپرست مؤثر از ابعاد این تفاهم نامه است.
پرپنچی، ادامه داد: انجام بورسیه تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت،حمایت های درمانی دانش آموزان و خانواده های آنان، تأمین هزینه های تحصیلی مددجویان مستعد و نخبه برای تحصیل در چند مدرسه از طریق ارتباط مستقیم و تأمین کمک هزینه معیشتی خانواده های دانش آموزان تحت حمایت توسط مؤسسه خیریه دارالاکرام از مفاد این تفاهم نامه است.
شایسته ذکر است؛ هم اکنون 25 هزار دانش آموز از خدمات کمیته امداد در استان تهران بهره مند می شوند.
انتهای پیام
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 مهر 1400
  • ساعت 13
  • توسط کمیته امداد استان تهران
  • تعداد بازدید 134