Aa
چهارشنبه 28 مهر 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 29 شهريور 1400
کد 135767

۷۰ ناظر افتخاری در گشت‌های مشترک تعزیرات شهرستان ری به‌کارگیری شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران گفت: ۷۰ نفر از علاقمندان به همکاری در کنترل بازار در گشت‌های مشترک تعزیرات به عنوان ناظران افتخاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ری به‌کارگیری شدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، احمدجعفری نسب مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران در دیدار با علی کیهانیان رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ری اظهار داشت: با بررسی زمینه های همکاری این افراد که در زمینه های خدماتی، تولیدی و توزیعی آموزشهای اولیه را گذرانده اند با همت و تلاش مجموعه این انجمن  به عنوان ناظران افتخاری به جمع عوامل نظارتی مشترک پیوستند.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های تهران تاکید کرد: ما انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان را یک رکن اصلی در جهت تنظیم، نظارت و کنترل مستمر بازار می‌دانیم و قانون هم این اجازه را به انجمن داده است.

وی اظهار امیدواری کرد، تمام ظرفیت انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان به عنوان کانون نظارت مردمی در ایجاد زمینه تثبیت قیمتها و کاهش قانون گریزی افراد سود جو موثر واقع شده و گسترش یابد.
این مسئول تاکید کرد: در همین جا از تلاشهای بی وقفه رییس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ری  تشکر می کنم و امیدوارم مسئولان دیگر نهادها ار جمله فرمانداری، اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن نیز حمایتهای لازم را در جهت انجام ماموریت ذاتی این نهاد مردمی داشته باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: برقراری عدالت و جلوگیری از کار سوء استفاده‌کنندگان و برخورد قانونی با کسانی که می خواهند آرامش عمومی و نظم اقتصادی را به هم بزنند از رسالت های تعزیرات حکومتی و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 26
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری