Aa
چهارشنبه 28 مهر 1400
En Fa
تاریخ : دوشنبه 29 شهريور 1400
کد 135766

بازدید فرماندار اسلامشهر از دو شرکت صنعتی و دانش بنیان در چهاردانگه

فرماندار اسلامشهر صبح امروز از دو شرکت در بخش چهاردانگه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه در این دو شرکت بیش از صد جوان تحصیلکرده و متخصص مشغول فعالیت هستند، افزود: در جلسه ای با حضور مدیران برخی ادارات و دستگاههای خدماتی مسائل و مشکلات این دو شرکت بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع آنها اتخاذ خواهد شد.
وی با بیان اینکه این دو شرکت علاوه بر تامین بخشی از نیازهای بازار داخل از ظرفیت لازم برای افزایش تولید و صادرات محصولاتشان برخوردارند، ادامه داد: بحمدا... در سالهای اخیر شرکت های دانش بنیان متعددی در سطح شهرستان شروع به کار کرده اند که فرصت های شغلی بسیاری برای جوانان بویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد کرده است.
گفتنی است شركت «ره آوران صنعت برق» در بخش طراحی، مهندسی و توليد انواع دستگاه های جوش اينورتر فعالیت می کند و در سالهای اخیر موفق شده اولین دستگاه جوش اینورتر گل میخ زن 2000 آمپر عرشه فولادی به همراه تفنگ جوشکاری گل میخ زن  و هم چنین اولین دستگاه جوش فیکساتور ورق در ایران را جهت استفاده در سقف های عرشه فولادی تولید کند.

شرکت دانش بنیان «ایده پردازان ارجمندی»نیز در زمینه طراحی و تولید بردهای الکترونیکی، ریموت خودرو، ریموت بلوتوثی و... مشغول فعالیت است.
گفتنی است در این بازدیدها معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار، رئیس اداره صمت، رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه صنف الکتریکی و برق صنعتی شهرستان نیز حضور داشتند. 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 28
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری اسلامشهر