Aa
چهارشنبه 28 مهر 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 28 شهريور 1400
کد 135744

تخصیص اعتبار جهت پوشش انهار شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه/ تسریع در احداث مجتمع دامداری در روستاهای سربندان، لزور و سله بن

در دیدار وزیر جهاد کشاورزی با سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه و فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، تخصیص اعتبار جهت پوشش انهار شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه وتسریع در احداث مجتمع دامداری در روستاهای سربندان، لزور و سله بن مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، وزیر جهاد کشاورزی با سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه و فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همراه با فرمانداران و مدیران جهاد کشاورزی دو شهرستان دیدار داشت.
در این دیدار تخصیص اعتبار جهت پوشش انهار دو شهرستان، تامین نهاده های دامی، تأمین آب و جاده زراعی، تسریع در احداث مجتمع دامداری در روستاهای سربندان، لزور و سله بن، اجرای آبیاری نوین، جلوگیری از تخریب گسترده دامداری‌ها توسط منابع طبیعی، تسریع در احداث شهرک‌های کشاورزی، تخصیص اعتبارات لازم برای امور عشایر و پرداخت تسهیلات به عشایر، حمایت از کشاورزان، باغداران، دامداران و مرغداران و ... نیز تاکید شد.
همچنین در خصوص این موارد دستورات لازم و مساعد توسط وزیر جهاد کشاورزی صادر شد و ایشان اعلام کردند به زودی از دو شهرستان دیدار خواهند داشت.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 شهريور 1400
  • ساعت 13
  • توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران
  • تعداد بازدید 70