Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : يکشنبه 28 شهريور 1400
کد 135706

معارفه شهرداران کیلان و ارجمند/ تاکید طاهری نسب بر قرار گرفتن امید آفرینی و اطمینان بخشی در اولویت کاری مدیران شهری

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بر قرار گرفتن امیدآفرینی و اطمینان بخشی در اولویت کاری مدیران شهری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ آئین معارفه شهرداران جدید شهرهای کیلان و ارجمند به صورت جداگانه و با حضور علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران برگزار شد.

طاهری نسب در این مراسم ها اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری بایستی امید آفرینی برای شهروندان، اطمینان بخشی به ارباب رجوع و ایجاد نشاط اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی افزود: باید تدابیری اندیشیده شود تا روحیه خدمت صادقانه به مردم در تمامی سطوح مدیریت شهری نهادینه شود و حس عدالت محوری و عدالت گستری در این عرصه به شهروندان القا شود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران عنوان کرد: در دنیای امروز مدیرانی موفق هستند که با هوشمندی ابزارهای نوین مبتنی بر فناوری را به خدمت بگیرند، و لذا مدیران شهری نیز باید در راستای اطمینان بخشی و شفاف کردن امور اداری تمام تلاش خود را در مکانیزه کردن خدمات و استقرار سیستم های اتوماسیون در ارکان مختلف شهرداری ها را مد نظر قرار دهند.

طاهری نسب سپس گفت: بروز تخلفات متعدد که بعضا به برخوردهای قانونی و دستگیری افراد می انجامد به دلیل عدم استقرار سامانه های هوشمند و غیر شفاف بودن سازوکار حاکم بر شهرداری هاست.

لازم به ذکر است که طی احکامی از سوی انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران؛ «جعفر پرچ» و «علیرضا انصاری» به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای «کیلان» در شهرستان دماوند و «ارجمند» در شهرستان فیروزکوه منصوب شدند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 شهريور 1400
  • ساعت 09
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 365