Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 27 شهريور 1400
کد 135687

تاکید فرماندار پاکدشت بر رسیدگی به امور مردم و رفع دغدغه روستاییان شریف شهرستان

فرماندار پاکدشت در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش شریف آباد گفت :دهیاریها ،اعتبارات تخصیصی از محل منابع ارزش افزوده را در طرحها و پروژه های اثر گذار که منافع عموم مردم را تامین می کند هزینه کنند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز شنبه جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش شریف آباد به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، علیمحمدی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، علیدادی بخشدار شریف آباد و دیگر مسئولان در سالن جلسات بخشداری شریف آباد برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این جلسه  با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود : اعضای شورای اسلامی و دهیاران ضمن آگاهی از حیطه وظایف و مسئولیت خود ، آبادانی روستاها را در الویت کاری خود قرار دهند .

جمارانی همچنین با اشاره به اهمیت ساخت و ساز های غیر مجاز در روستاها جلوگیری از هر گونه تخلف در این زمینه را از وظایف مهم دهیاران و شوراهای اسلامی بر شمرد و خاطر نشان کرد : با توجه به فصل بارش و نزولات جوی ،مراقبت و کنترل لازم را از انهار و مسیر های روان آب و سیلاب ها داشته باشند .

 

وی تاکید کرد: ایجاد وحدت و همدلی و مشارکت بیشتر روستائیان در اداره روستا و سوق دادن دهیاریها بسوی خودکفایی و ایجاد کارآفرینی در روستا با تلاش دهیاران و جذب سرمایه گذار در حوزه فعالیت دهیاریها باید مورد توجه باشد.

فرماندار پاکدشت همچنین عنوان کرد: هر یک از روستاهای سطح شهرستان ظرفیت های خوبی در حوزه های مختلف دارد که باید آنها را شناسایی و در جهت توسعه و آبادانی استفاده کرد.

یوسفی جمارانی  اظهار کرد  : دولت با تخصیص اعتبارات قابل توجه از محل منابع ارزش افزوده خدمت بزرگی به عمران و آبادانی روستاها انجام داده و دهیاریها باید اعتبارات تخصیصی را در طرحها و پروژه های اثر گذار که منافع عموم مردم را تامین می کند هزینه کنند .

فرماندار پاکدشت ضمن تاکید ویژه بر رسیدگی به امور مردم و رفع دغدغه  روستاییان شریف شهرستان به ویژه در امور تامین و توزیع آب شرب بر اجرای هر چه سریعتر پروژه های جاری در سطح بخش شریف آباد تاکید کرد.


  • نوشته شده
  • در شنبه 27 شهريور 1400
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 24
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری پاکدشت