Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 25 شهريور 1400
کد 135606

فرماندار پاکدشت از برگزاری جلسه هفتگی بررسی مشکلات روستاییان در فرمانداری خبر داد

فرماندار پاکدشت گفت : احصای دقیق عارضه های نقاط روستایی منجر به تصمیم‌گیری صحیح در کمیته برنامه‌ریزی با تاکید بر اولویت بندی پروژه ها و اتخاذ راهبرد مناسب می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز پنجشنبه آیین افتتاح پروژه عمرانی آسفالت جاده روستای خلیف آباد به حصار مهتر در بخش شریف آباد با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت، فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان در مجلس، مداح قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، نوروزی مدیرکل راهداری استان تهران،علیدادی بخشدار شریف آباد و‌ دیگر مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار شهرستان پاکدشت در این برنامه با بیان اینکه شناسایی و بررسی مشکلات مردم از مهمترین وظیفه مسئولان اجرایی است تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی ضمن بررسی و شناسایی مشکلات و مطالبات مردم با برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم نسبت به رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردم اقدام کنند.

جمارانی افزود: روستاها بخش مولد جامعه هستند ،لذا در راستای تحقق شعار سال می‌بایست با تمرکز بر حل مشکلات و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری و رضایتمندی روستاییان شریف شهرستان ، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود : به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق به حضور در جمع مردم خونگرم این منطقه نشده ام اما در یک برنامه منسجم  در روزهای شنبه هر هفته ، مشکلات یکی از روستاهای شهرستان پاکدشت با حضور دهیاران و اعضای شورای اسلامی در تمامی حوزه ها در محل فرمانداری بررسی می گردد.

یوسفی جمارانی افزود :  احصای دقیق عارضه های نقاط روستایی  منجر به تصمیم‌گیری صحیح در کمیته برنامه‌ریزی با تاکید بر اولویت بندی پروژه ها و اتخاذ راهبرد مناسب می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران نیز در این مراسم  گفت: شهرستان پاکدشت از نظر حمل و نقل و جاده‌ای یکی از مهمترین شهرستان‌های استان تهران است که در کشور هم اهمیت بسزایی دارد.

وی گفت: در حوزه شهرستان‌های شرق استان تهران یک قرارداد ۱۴ میلیارد تومانی منعقد شده بود که قطعه‌ای از آن جاده روستایی حصار مهتر به خلیف آباد بود و امروز به بهره برداری رسید.

وی افزود: این جاده که مردم سال‌های سال انتظار آن را داشتند اگرچه طول آن ۲ کیلومتر بیشتر نیست، اما چیزی حدود ۲۵ کیلومتر مسیر دسترسی مردم این روستا‌ها به محور‌های اصلی مواصلاتی کاهش می‌دهد.

نوروزی گفت: در مجموع اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان برای این مسیر روستایی هزینه شده است.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 25 شهريور 1400
  • ساعت 17
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 16
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری پاکدشت