Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400
کد 135557

دیدار رئیس و اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری با رئیس کلانتری 12 فرون آباد

بعداز ظهر امروز و در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری فرون آباد با رئیس کلانتری 12 فرون آباد مسائل و مشکلات مردم شهر فرون آباد در حوزه پلیس و انتظامی در شهر فرون آباد بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد در ابتدای این دیدار فرهاد جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد گفت: رفاه، توسعه، پیشرفت و آسایش هر جامعه در گرو وجود امنیت در آن جامعه می باشد و نیروهای جان برکف نیروی انتظامی برای حفظ نظم و امنیت تلاش می کنند و این امر قابل تقدیر است.
محمود علی عسگری فرد نایب رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد در ادامه بیان داشت: نیروی انتظامی و شهرداری دو دستگاه خدمتگذار در شهر هستند که یکی در بحث امنیت و دیگری در مسائل شهری مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و حضور پلیس در کنار شهرداری ایجاد امنیت شهری را بوجود می آورد.
جواد سندگل عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد نیز عنوان کرد: تعامل بین نیروی انتظامی و مجموعه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در زمینه های مختلف باید زیاد شود و حاصل این تعامل استفاده بهینه شهروندان از امکانات شهر و شهرداری است.
در ادامه احد انگیزه عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد اظهارداشت: وجود اهداف مشترک در مدیریت شهری باعث شده است که این دو نهاد خدمت رسان به شهروندان به صورت مرتب با یکدیگر در تماس باشند و خوشبختانه تعامل خوب و سازنده ای میان شهرداری و نیروی انتظامی برقرار است.
مرتضی رئیسی سرپرست شهرداری فرون آباد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش هاي مأموران کلانتری 12 فرون آباد در برقراري نظم و امنيت در سطح شهر، افزود: عدم رعایت قوانین همواره در جامعه وجود دارد و جهادگران نیروی انتظامی همواره جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به تامین امنیت و آرامش شهروندان می‌پردازند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 58