Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 24 شهريور 1400
کد 135555

برگزاری جلسه بررسی اجرای فعالیت های خیریه و احداث درمانگاه در شهر فرون آباد

صبح امروز جلسه بررسی رفع مشکلات در خصوص مشارکت و هماهنگی جهت فعالیت های خیریه و احداث درمانگاه در سطح شهر فرون آباد با حضور سرهنگ اصغری مسئول گروه های جهادی شهرستان های استان تهران در دفتر شورای اسلامی شهر فرون آباد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد در ابتدای این جلسه فرهاد جهانگیری رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد گفت: اقداماتی که قرارگاه های جهادی انجام می دهند نیاز شهر است و همدلی و همکاری گروه های جهادی با مردم تفکر بسیجی را زنده نگه می دارد. 
در ادامه محمود علی عسگری فرد نایب رئیس شورای اسلامی شهر فرون آباد بیان داشت: پیشنهادات مطرح شده یقیناً می تواند در تصمیمات شورای اسلامی شهر دخیل و موثر باشد و قرارگاه‌های جهادی به صورت عزت مدارانه در حال خدمت رسانی به مردم می باشند.
جواد سندگل عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر فرون آباد نیز اظهارداشت: هیچ خدمتی در دین اسلام بالاتر و با ارزش تر از کمک رسانی به محرومان نیست و افرادی که در این راستا با کمترین امکانات تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت اجر دنیوی و اخروی آنان در نزد پروردگار محفوظ است.
موسی سیری عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد در ادامه افزود: استمرار فعالیت گروه های جهادی می تواند در توسعه فعالیت های عمرانی و زیرساختی شهرها بسیار موثر باشد.
در ادامه احد انگیزه عضو شورای اسلامی شهر فرون آباد با اشاره به فعالیت مستمر گروه های جهادی در بحث مقابله با کرونا، تاکید کرد: این گروه‌ها در زمینه اهدا ماسک، توزیع کمک های معیشتی و کمک های مومنانه تمام توان خود را بکار گرفتند.
در خاتمه اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد آمادگی خود را مبنی بر تعامل و همکاری همه جانبه با گروه های جهادی اعلام نمودند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 شهريور 1400
  • ساعت 08
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 45